گیاهانی که در حمام شما رشد خواهند کرد

حمام‌های سفید داخل کلینیک ها را فراموش کنید. بیایید با طبیعت ارتباط برقرار کنیم. اگر نمی‌توانید حمامتان را نوسازی کنید حداقل می‌توانید کمی گیاه به آن اضافه کنید تا کمی سبز باشد.

آلوئه‌ورا

آلوئه ورا گیاهی دارویی است که می‌توانید برای انواع مختلف بیماری‌های پوستی، سوختگی، خارش، نیش حشرات و … آن را در حمام خود داشته باشید. این گیاه در فضای گرم و روشن با آبیاری کافی فصلی رشد می‌کند. آلوئه ورا برای تازه‌کاران مناسب است زیرا گیاه سرسختی است و دیر از بین می رود.

آزالیا

گل زیبا و معطر آزالیا گیاهی عالی برای حمام است. شکوفه‌های رنگارنگ آن به حمام شما زندگی می‌دهند. آزالیا در سایه‌ی نسبی رشد می‌کند اما به کمی آفتاب نیز نیاز دارد. این گیاه برای حمام‌های روشن عالی است. حمام شما باید حداقل کمی نور طبیعی در طول روز دریافت کند.

گیاه عنکبوتی

مراقبت از گیاه عنکبوتی ساده بوده و در محیط‌هایی مرطوب مانند حمام به خوبی رشد می‌کند. زمانی که این گیاه را از سقف آویزان کنید زیبایی خاصی به محیط می‌بخشد.

همیشه بهار چینی

آگلونما گیاهی عالی برای حمام است. این درختچه‌ی همیشه سبز حمام شما را بسیار زیبا خواهد کرد. آگلونما در محیط گرم، مرطوب و سایه‌دار رشد خوبی دارد.هرچه برگ‌های گیاه تیره‌تر باشد نیاز به نور کمتری خواهد داشت.

گاردنیا

گاردنیا گیاهی مشهور هم برای داخل خانه و هم برای باغچه‌ی شماست. اما آیا می‌دانید این گیاه محیط مرطوب حمام را دوست دارد؟ ماگنولیا به مقداری نور خورشید نیز نیاز دارد بنابراین حمام‌هایی که کمی نور طبیعی دارند بهتر هستند.

منبع: 5040
Thanks! You've already liked this
No comments