لباس‌های عروس مناسب شانه‌های پهن

انتخاب لباس برای شب عروسی، یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها در طول زندگی هر بانویی محسوب می‌شود. باید سعی کنید زیباترین لباسی را که به بهترین وجه مناسب شما باشد، انتخاب کنید. از آنجا که اندام هر فردی، با فرد دیگر متفاوت است، نوع لباسی که برای یک خانم مناسب و زیباست، ممکن است بر تن شخص دیگری جذابیت آنچنان نداشته باشد.

در این میان، افرادی با شانه‌های پهن و یا شکل بدن مثلثی معکوس (که به شکل V هم معروف است) وجود دارند که شاید مایل باشند بالاتنه خود را کوچکتر از آنچه هست، نشان بدهند. با پهن‌تر بودن شانه نسبت به کمر و ران، بدنی شبیه به بدن شناگران خواهید داشت. ممکن است شما از شانه‌های پهن خود ناراضی باشید، اما جالب است بدانید که شانه‌های پهن در صنعت مدلینگ، طرفداران بسیاری دارد زیرا لباس‌ها بر روی چنین اندامی، بسیار خوش فرم و زیبا خواهند ایستاد. لباس‌های عروس برای عروس‌هایی با شانه‌های پهن ویژگی‌هایی دارند.

با این حال اگر تصمیم گرفتید به گونه‌ای لباس بپوشید که شانه‌های شما کمتر جلب توجه کند، در مقاله امروز شما را راهنمایی می‌کنیم تا بهترین استایل‌های لباس عروسی را برای یک عروس با شانه‌های پهن بشناسید تا انتخاب راحت‌تری داشته باشید.

بهترین مدل لباس عروس برای جلب توجه کمتر به شانه‌ها

مدل اول

لباس‌های عروس مناسب شانه‌های پهن11
بهترین لباس‌عروس برای عروس‌هایی با شانه‌های پهن، که مایلند کمترین نگاه به سمت شانه‌هایشان باشد، لباس‌هایی هستند که در قسمت پائینی بدن حجیم می‌شوند تا با شانه‌های پهن، تعادل ایجاد کرده و آن را همسان با دیگر قسمت‌های بدن نشان بدهند. چنین لباس‌هایی، شما را به یاد یک ساعت شنی خواهند انداخت. نکته مهم دیگر این است که لباس‌های خود را از میان مجموعه‌هایی با یقه‌ها و آستین‌های مناسب انتخاب کنید زیرا یقه و آستین، نزدیک‌ترین قسمت‌های لباس به شانه‌های شما بوده و تأثیر بسزایی در نحوه نمایش آن دارد. می‌توانید با انتخاب یقه و آستین صحیح، به راحتی به هدف اصلی خود، که توجه کمتر به شانه‌هایتان است، دست یابید.

پیشنهاد ما »  لباس عروس‌های سال ۲۰۱۷

مدل دوم

لباس‌های عروس مناسب شانه‌های پهن1

لباس‌های مجلسی به فرم (A-Line) و لباس مجلسی مدل ماهی، از جمله مدل‌‎هایی هستند که در نیمه پائینی خود، حجم دارند. گشادی لباس در قسمت پائینی بدن، تعادلی را با شانه‌های پهن شما ایجاد می‌کند تا کمتر به چشم آیند و زیبایی و تعادل اندام شما را دوچندان سازند. لباس‌های عروس با بُرش قطری و تک شانه نیز توجه چشم را به قسمت پائین تنه‌ی لباس جلب خواهد کرد زیرا ظاهری جذاب و چشم‌نواز ایجاد می‌کند. از طرف دیگر لباس‌های کمر امپراطوری (Empire waist) سبب کاهش دقت به شانه‌های پهن می‌شود.

مدل سوم

لباس‌های عروس مناسب شانه‌های پهن2

زمانی که می‌خواهید، لباس عروس برای اندامی با شانه‌های پهن و بدن مثلثی معکوس انتخاب کنید، از میان مجموعه‌ای از لباس‌ها با بهترین مدل‌های یقه‌، گزینه‌های بسیاری پیش روی شما است. لباس‌هایی با یقه هالتر، یقه با بندهای پهن، یقه هفت (V-neck) و لباس‌های یقه دلبری روی تن شما زیبا خواهند بود. این نوع یقه‌ها سبب کوچکتر دیده شدن شانه‌های پهن خواهد شد و می‌توانید با خیال راحت آن را بپوشید.

مدل چهارم

لباس‌های عروس مناسب شانه‌های پهن3

اکثر عروس خانم‌ها، لباس‌های عروس بدون آستین دوست دارند. اما شاید جالب باشد، بدانید که لباس‌عروس آستین‌دار، توجه کمتری به شانه‌ها جلب می‌کنند و اگر افرادی با شانه‌های پهن به لباس آستین‌دار علاقه دارند، بهتر است آستین‌هایی با برش قطری انتخاب کنند زیرا ناحیه شانه را کم حجم‌تر نشان می‌دهد و پائین تنه لباس را بیشتر در برابر چشم‌ها نمایان می‌کند.

اگر لاغر هستید، بهتر است لباس شما خط کمر طرح‌دار و ساختاری داشته باشد تا زیبایی کمرتان را به نمایش بگذارد و لباس را خاص و جالب‌تر جلوه دهد.

پیشنهاد ما »  انتخاب لباس ساقدوش عروس

بلندی لباس عروس مناسب برای شانه‌های پهن

برای بدنی با شانه‌های پهن، هم لباس‌های عروسی بلند مناسب است و هم کوتاه؛ بنابراین انتخاب‌های بسیاری پیش رویتان خواهد بود. اما اگر پاهای شما لاغر بوده و کفش‌های زیبایی دارید که دوست دارید لباس عروسی، زیبایی آن‌ها را به نمایش بگذارد و توجه از سمت شانه‌های پهن را دور کند، بهتر است لباس خود را کوتاه انتخاب کنید.

بهترین تزئین لباس عروس برای جلب توجه کمتر به شانه

برای افرادی با شانه‌های پهن، بهتر است تزئینات لباس عروس در ناحیه یقه، کمترین میزان ممکن را داشته باشد تا توجه را به سمت آن جلب نکند. بهترین انتخاب این است که تزئینات در قسمت پائین تنه لباس شما قرار داشته باشد. اما دقت کنید که اگر این تزئینات زیاد باشند، قسمت پائین بدن شما را بزرگتر نشان داده و ممکن است چاق به نظر برسید که قطعاً هیچکس چنین چیزی را دوست ندارد!

از چه مواردی باید اجتناب کرد

بندهای باریک برای قرار گرفتن لباس بر روی شانه که به بندهای نودل هم معروف هستند، یقه‌های قایقی، یقه‌های مربعی، بندهایی که از شانه پائین افتاده و بر روی بازو قرار می‌گیرند، لباس‌های بدون بند (بجز لباس یقه قلبی)، آستین‌های پف‌دار و آستین‌هایی با برش افقی، از مواردی هستند که عروس‌هایی با شانه‌های پهن باید در لباس عروسی خود از آن صرف نظر کنند زیرا این موارد، سبب پهن‌تر دیده شدن شانه‌ها خواهد شد.

امیدواریم این نکات به بهترین نحو شما را برای انتخاب مجموعه لباس عروسی مناسب با فرم بدنتان یاری کرده باشد.

منبع: چی بپوشم
Thanks! You've already liked this
No comments