آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!

امیلی جین “اما” استون، زاده ۶ نوامبر ۱۹۸۸ بازیگر آمریکایی است. او یکی از گران‌ترین بازیگران در سال ۲۰۱۵ بوده است و جوایز متعددی از جمله اسکار، جایزه فیلم بفتا و گلدن گلوب را دریافت کرده است.

او در لیست سلبریتی‌های مجله فوربز در سال ۲۰۱۳ قرار گرفت و همیشه از او به عنوان یکی از با استعدادترین بازیگرهای نسل خودش یاد می‌شود. هر بازیگری همیشه با سبک پوشش و آرایش خود الهام بخش دیگران می‌شود.

رنگ مو اما استون

آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!

اما استون معمولا خود را وابسته به یک رنگ موی خاص نمی‌بیند، ولی رنگ مو قرمز به یک امضای شخصی برای استایل او تبدیل شده است. اما استونمعمولا سایه‌های مختلفی از رنگ قرمز – نارنجی را برای موهای خود انتخاب می‌کند و چتری‌های خود را به یک سمت حالت می‌دهد. رنگ موهای اما استون همیشه درخشان هستند. همانقدر که او به رنگ موی قرمز علاقه دارد می‌توان او را با موهای بلوند هم دید.

چتری مو را امتحان کنید

آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!
اما استون معمولا چتری‌های بلندی دارد که روی چشم‌هایش را می‌گیرد و از آن‌ها برای مدل دادن به موهای خود به خوبی استفاده می‌کند.

مدل موی اما استون

آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!3
بلندی موهای او همیشه چند سانتی‌متر پایین‌تر از شانه اوست. او بیشتر مدل‎های ساده و موج‌دار را برای موهای خود انتخاب می‌کند.

رژ لب صورتی

آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!4
اما استون همیشه از رژهای صورتی برای آرایش استفاده می‌کند و از رژهای رنگ نود استفاده نمی‌کند چون با رنگ روشن پوست او همخوانی ندارد و صورتش را خیلی بی‌روح نشان می‌دهد. آرایش غلیظ و رژهای تیره رنگ هم مورد علاقه او نیستند.

پیشنهاد ما »  ترکیب رنگ‌های تابستانه

انتخاب اکسسوری

آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!5
هیچ وقت اما استون را با اکسسوری‌های زیاد نخواهید دید او یا از اکسسوری استفاده نمی‌کند و یا انواع ساده‌تر آن‌ها را ترجیح می‌دهد.

انتخاب لباس‌های طرح‌دار

آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!6
او بیشتر اوقات از طرح‌ها در لباس‌های خودش استفاده می‌کند ولی در این کار آنقدر ماهرانه عمل می‌کند که کاملا شیک و کلاسیک به نظر برسد. لباس‌های پولکا دات و گل‌های ریز طرح مورد علاقه اوست. می‌توان گفت سبک لباس پوشیدن او به سبک فرانسوی نزدیک است و استایل کلاسیک را می‌پسندد. پیراهن‌های دکمه‌دار، پیراهن‌های بالاتنه کوتاه، کت‌های خوش دوخت همه و همه از آیتم‌های مورد علاقه اما استون هستند. اما بازی کردن با رنگ‌ها را دوست دارد، زرد لیمویی و زرشکی رنگ‌های مورد علاقه او هستند.

آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!7

اما استون با لباس شنل در مهمانی بعد از مراسم اهدای جوایز اسکار.

آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!8

اما استون با لباس طراحی شده توسط جیامباتیستا والی در نمایش فیلم “دوستان با منفعت” در نیویورک.

آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!9

اما استون پیراهنی گلدوزی شده از مجموعه دولچه و گابانا برای نمایش فیلم مرد عنکبوتی در مادرید انتخاب کرده بود.

آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!11

اما استون با لباس طراحی شده از مجموعه پاییز/ زمستان برند اردم.

آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!10

اما استون با لباس طراحی شده از مجموعه پاییز/ زمستان برند اردم.

آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!12 آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!13 آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!14 آرایش و لباس پوشیدن به سبک اما استون!15

منبع: چی بپوشم
Thanks! You've already liked this
No comments