بارداری روز به روز: روز دویست و پنجاه و پنجم بارداری

شما متوجه می شوید که شکمتان بر روی کیفیت زندگی اثر دارد، و همین طور بر روی حرکات و الگوهای غذا خوردن.

ممکن است به علت افرایش سایز کمی نا امید شده باشید و فعالیت های روزانه و معمول برای شما دشوار شده باشد. حرکات روزانه مثل رد شدن از چارچوب در، ممکن است کمی دشوار شده باشد. نگران نباشید چون با تولد کودکتان خیلی زود می توانید به وزن ایده آل خود برگردید.

بارداری روز به روز: روز دویست و پنجاه و پنجم بارداری

در طی بارداری خوردن وعده های غذایی بیشتر نسبت به قبل ولی با حجم کم تر متداول است. علت آن رشد رحم است که تمام اندام های شما به اطراف جابجا می شود.

وقتی که شکم شما خالی می شود ممکن است دوباره گرسنه شوید. می توانید از میان وعده های مناسب هم استفاده کنید.

باید موقع رانندگی راحت باشید، به ویژه در مراحل آخر بارداری. همیشه از کمربند ایمنی استفاده کنید.

پزشکان بر این بارورند که وقتی شما یک زایمان سزارین داشته باشید، اکثر بچه های بعدی شما هم با این روش به دنیا می آیند. پزشکان بر این باروند که ۹۰ درصد زنانی که سزارین داشته باشند، کاندید انجام VBAC یا زایمان طبیعی پس از سزارین هستند.

بر اساس علت انجام سزارین قبلی، ممکن است برای شما زایمان طبیعی انجام شود، بویژه اگر مشکل جدی مطرح باشد.اگر شما دیابتی، فشار خونی و یا چند قلویی داشته باشید، این روش (VBAC) استفاده نمی شود.

کودک شما معمولا چندین بار در ۲۰ تا ۳۰ دقیقه پس از ورزش حرکت دارد. باید حواستان به تامین اکسیژن بدن باشد. وقتی که زیاد ورزش می کنید و یا مدت طولانی تمرین دارید، ممکن است حرکات جنین تغییر کند.

منبع: نسخه
Thanks! You've already liked this
No comments