بارداری روز به روز: روز دویست و هفتاد و چهارم بارداری

اگر شما تصمیم دارید که سرازین انجام دهید، الان زمان آن است. بهترین زمان برای بچه این است که نزدیک به زمان زایمان به دنیا بیاید.بهتر است در این مرحله ی آخر بارداری دوباره برنامه تولد شما بازنگری شود، ممکن است شما تقاضاهای جدید داشته باشید.

برنامه ی تولد معمولا در اوایل بارداری تکمیل می شود. الان که تولد کودک قریب الوقوع است، با همسر خود مجدد فکر کنید و در هر موردی که به ذهن شما می رسد که نیاز به تغییر دارد، برنامه ریزی مجددی انجام دهید. برای مثال، ممکن است شما زایمان طبیعی بخواهید.

باید با برنامه ی که پزشک برای زایمان شما دارد تطابق پیدا کنید. نظر همسرتان هم مهم است. به یاد داشته باشید این یک اتفاق بزرگ برای وی است، در واقع در لحظه ای که برای بار اول با کودک مواجه می شود. ممکن است شما کمی نگران باشید ولی بهتر است به اتفاقات خوب فکر کنید تا استرس شما کاهش یابد.

از مادر بپرسید؟ در بیمارستان چند نفر می توانند کودک تازه متولد را ببینند؟

باید از خود بیمارستان بپرسید ولی معمولا به خود شما بستگی دارد. اگر شما دوست دارید که بستگان و دوستان بیایند، می توانید از آن ها دعوت کنید اما فقط در ساعات ملاقات. توجه کنید که برای نوزادان خیلی کوچک این ملاقات ها محدود تر می شود.

وقتی که به انتهای بارداری نزدیک می شوید بهتر است فقط به کودکتان فکر کنید، سعی کنید تا بر روی موارد زیر تمرکز داشته باشید:

  • اوقاتی را با همسر خود باشید: سعی کنید از با هم بودن لذت ببرید، پیش از آن که کودکتان تمام وقتتان را به خود اختصاص دهد.
  • به هم عشق بورزید: ممکن است احساس کنید که چاق هستید و یا خسته شده اید.
منبع: نسخه
Thanks! You've already liked this
No comments