بارداری روز به روز: روز دویست و هفتاد و هشتم بارداری

این تصویر بزرگ از دست ها حتی چین های انگشتان را هم نشان می دهد و همین طور کف دست ها را. تمام کودکان یک الگوی واحد از چین های کف دستی دارند.بارداری روز به روز: روز دویست و هفتاد و هشتم بارداریبه همین زودی ها زمان زایمان شما فرا می رسد و اضطراب شما در این زمان از بارداری طبیعی است.

در این زمان شما احساسات مختلفی دارید. از طرفی شما دوست دارید تا کودکتان به دنیا بیاید و از طرفی در مورد آینده ی وی نگران هستید !

بیشتر زنان در مورد درد و ناراحتی ها و سلامت خود و کودکشان نگران هستند.به یاد داشته باشید که بیشتر زایمان ها بدون هیچ مشکل و عوارضی انجام می شود و اکثر کوکان متولد شده سالم هستند.

اگر هنوز کاملا آماده نیستید می توانید از مشاوره ی پزشک استفاده کنید.

باکتری وجود دارد که بر روی پوست افراد سالم زندگی می کند ولی می تواند عفونت خطرناکی هم بدهد. برخورداری از وضعیت بهداشتی مناسب همانند شستن دست ها روش خوبی برای پیشگیری از MRSA است و احتمال عفونت اکتسابی بیمارستانی را کاهش می دهد.

بشقاب ها باید با آب داغ و صابون شسته شوند تا MRSA از بین برود. کارکنان مراکز بهداشتی از محلول های ضد عفونی کننده استفاده می کنند.

علاوه بر معیار های کلی و عمومی بهداشتی، بیمارستان ها از انتشار MRSA توسط درمان های آنتی بیوتیکی جلوگیری می کنند.

از پزشک خود بپرسید: تفاوت بین سزارین اورژانسی و الکتیو چیست؟سزارین الکتیو (انتخابی) در زمان بارداری پیش از شروع زایمان انجام می شود و علل طبی دارد. سزارین اورژانسی زمانی لازم می شود که معمولا در شرایط وضع حمل بهترین راه برای حفظ سلامت جنین و مادر باشد.

منبع: نسخه
Thanks! You've already liked this
No comments