داستان‌های عاشقانه واقعی که از آن‌ها فیلم ساخته شده است!

گاهی اوقات به قدری درگیر مشکلات زندگی خود هستیم که به ندرت متوجه داستان‌های عاشقانه ای می‌شویم که دور و برمان اتفاق می افتد.

همین داستان های واقعی هستند که به تولید کننده های فیلم ها ایده موضوعی می دهند. با چند نمونه از این فیلم های عاشقانه که بر اساس داستان های واقعی ساخته شده اند آشنا شوید.

Coco Before Chanel

داستان‌های عاشقانه واقعی که از آن‌ها فیلم ساخته شده است!1

این فیلم درباره یک دوره از زندگی ملکه مد Coco Chanel قبل از مشهور شدنش است و داستان روابط پیچیده او با Étienne Balsan و آرتور چاپل بانکدار ثروتمند انگلیسی است.

miss potter

داستان‌های عاشقانه واقعی که از آن‌ها فیلم ساخته شده است!2

داستان زندگی بیتریکس پاتر دختر نویسنده و هنرمند معروف است. بیتریکس دختری با استعداد است که مثل تمام زنان دیگر هم عصرش برای نجات زندگی اجتماعی اش به ازدواج فکر نمی کند. او مسیر خودش را انتخاب می کند و عشق واقعی اش را می یابد.

My Week with Marilyn

داستان‌های عاشقانه واقعی که از آن‌ها فیلم ساخته شده است!3

این فیلم داستان دوره ای از زندگی مرلین مونرو بازیگر و مدل معروف است. مرلین برای ایفای نقش در فیلم Prince and the Showgirl به انگلیس می رود و در آنجا عاشق ادی ردماین دستیار کارگردان کولین کلارک می شود. و بعدها کلارک از خاطرات آن دو کتاب The Prince, the Showgirl and Me را می نویسد.

Bajirao Mastani

داستان‌های عاشقانه واقعی که از آن‌ها فیلم ساخته شده است!4

این فیلم داستان عاشقانه و رمانتیک رهبر نظامی باجیرائو و پرنسس مسلمان مستانی و مانند تمام فیلم های بالیوود داستان خیانت و وفاداری، قدرت و بخشش، رنج و عشق است.

Hemingway & Gellhorn

داستان‌های عاشقانه واقعی که از آن‌ها فیلم ساخته شده است!5

این فیلم داستان واقعی رابطه بین نویسنده معروف ارنست همینگوی و همسر سومش خبرنگار معروف مارتا گلهورن است. نیکول کیدمن و کلایو اوون در این فیلم نامزد چندین جایزه می شوند.

Frida

داستان‌های عاشقانه واقعی که از آن‌ها فیلم ساخته شده است!6

این فیلم داستان زندگی فریدا کالو هنرمند مکزیکی است که بعد از سانحه تصادف سنگینی که داشت تحت چندین عمل جراحی قرار می گیرد. فریدا زمانی که در تخت بیماری به سر می برد به هنر نقاشی روی می آورد و با نقاش معروف دیه گو ریوارا ازدواج می کند.

Julie & Julia

داستان‌های عاشقانه واقعی که از آن‌ها فیلم ساخته شده است!7

جولی سعی می کند ۵۲۴ غذا از کتاب آشپز فرانسوی معروف برای بچه جولیا درست کند. همسرش اریک در این زمینه به او کمک می کند درست جولیا که زمانی معشوقه اش پاول به او کمک می کرد.

The White Massai

داستان‌های عاشقانه واقعی که از آن‌ها فیلم ساخته شده است!8

این فیلم داستان عشق بین زن سوئیسی جنگجویی از قبیله ماسای است. فرهنگ های متفاوت و روش های زندگی متفاوت نتوانست مانع ازدواج آن ها شود. نتیجه این ازدواج یک زندگی عاشقانه همراه با غرور و محبت و حسادت برانگیز اطرافیان بود.

The Sea Inside

داستان‌های عاشقانه واقعی که از آن‌ها فیلم ساخته شده است!9

این فیلم داستان زندگی رامون سمپدرو مردی اسپانیایی است که به دلیل شیرجه اشتباهی که در کودکی می زند گردنش شکسته و برای همیشه فلج می شود. رامون سال ها به دنبال حق قانونی برای خودکشی است و در این میان با روزا و جولیا که هر دو با مشکلات بزرگی در زندگی دست و پنجه نرم می کنند آشنا می شود. این تصویر برنده جایزه اسکار به عنوان بهترین فیلم زبان خارجی می شود.

منبع: بدونیم
Thanks! You've already liked this
No comments