چگونه یک کتاب داستان به اسم کودک خودتان داشته باشید؟

قصه گویی از قدیمی ترین و دوست داشتنی ترین روش های سرگرم کردن و آموزش دادن به کودکان است، همه ما خاطرات زیبایی از شنیدن داستان با صدای گرم مادر و پدرمان داریم. گاهی هم قصه گوی مهربان، اسم ما را به جای قهرمان داستان می گذاشت و لحظه شنیدن داستان را هیجان انگیزتر و به یادماندنی تر می کرد.

این روز ها یک استارتاپ خلاق ایرانی با نام «داستانِ من» برای اولین بار با بهره گیری از تکنولوژی این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید به سادگی یک کتاب با داستانی اختصاصی، برای کودک خود بسازید.

در این کتاب کودک شما به عنوان قهرمان داستان وارد ماجراجویی هایی در سرزمین اسم ها می شود و در هر ماجراجویی یک موضوع جالب را می آموزد و یک به یک با حروف اسمش آشنا می شود.

برای ساختن و خواندن مجانی کتاب اختصاصی اسم کودک خودتان کافی است به سایت داستانِ من مراجعه کنید و نام کودک و جنسیتش را وارد کنید.

داستان من
همچنین شما می توانید ماجراهای داستان را براساس علایق کودک خود تغییر بدهید و همچنین عکس او و نوشته ای یادگاری از خودتان را در ابتدای کتابش بنویسید و در صورت تمایل نسخه چاپی کتاب را سفارش بدهید. این سرویس کتاب داستان کودک شما را در بسته بندی ویژه و جذابی در هرجای ایران که باشید برای شما ارسال می کند.

حتما به سایت داستان من سر بزنید و کتاب داستان مخصوص اسم کودکتان را بسازید و برای فرزندتان یک تجربه به یاد ماندنی و خاص خلق کنید و این نوآوری را در زمینه کتاب کودک تجربه کنید.

Thanks! You've already liked this
No comments