دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی

آب، معجزه گر است، مصرف فراوان آب سموم بدن را دفع می کند. مصرف آب مناسب برای سلامت جسمی و ذهنی ضروری است.

آب سالم و اهمیت نوشیدن آن

بر هیچ‌کس پوشیده نیست که آب بعد از اکسیژن مهم‌ترین عنصر حیاتی برای انسان است. هیچ انسانی نمی‌تواند بیش از ۳ روز بدون نوشیدن آب زنده بماند. این در حالی است که اگر کسی ۷ روز مطلقاً چیزی میل نکند باز هم توان ادامه‌ی حیات را دارد.
اصلی‌ترین دلیل اهمیت آب برای انسان این است که حدود ۷۰ درصد از وزن بدن هر فردی را آب فراگرفته است و ما برای پمپاژ خون توسط قلب و حرکت آن در بدن به آب سالم و کافی نیاز داریم. اما آیا آبی که روزانه در دسترس ما است به ‌اندازه‌ی کافی سالم و پاک هست که بتوان آن را با خیال راحت و به میزانی که بدن به آن نیاز دارد، نوشید؟

بهترین راه برای داشتن آب کاملاً سالم چیست؟

آبی که در دسترس ما است در تصفیه‌خانه‌های شهری از چندین و چند فیلتر مختلف عبور کرده و در نهایت برای آن‌که باکتری‌های آلاینده و بیماری‌زای درون آن، که با هیچ روش مکانیکی حذف نمی‌شوند، از میان بروند، باید به آن مواد ضدعفونی‌کننده‌ای مانند کلر و… زد تا کاملاً پاک و قابل‌ استفاده شود.
این آب گرچه شیرین و به ‌ظاهر گواراست اما با یک مشکل بزرگ روبه‌رو است که آن میزان اسیدیته‌ی آن است. نوشیدن آبی که میزان اسید آن از حد نرمال خارج باشد، بعد از مدتی به سیستم گوارش انسان آسیب وارد کرده و این تنها بخش کوچکی از آسیب‌های شناخته‌شده‌ی نوشیدن آب ‌اسیدی است.
برای رفع این مشکل بهترین و کاربردی‌ترین راه‌حل استفاده از دستگاه تصفیه آب قلیایی است.

آیا استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی مطمئن‌ترین راه برای حل مشکل آب آشامیدنی است؟

پاسخ این پرسش بدون شک “آری” است.
وقتی برای خرید دستگاه تصفیه آب به بازار می‌روید یا در وب‌سایت‌های مختلف جستجو می‌کنید با هزاران مدل مختلف از این دستگاه آشنا می‌شوید که هر کدام آن‌ها عملکردهای متفاوتی داشته و در نهایت تنها می‌توانند بخشی از مشکل آب آشامیدنی را حل کنند.
اما آنچه بعنوان دستگاه تصفیه آب قلیایی در شرکت راد گستر نوین به شما ارائه می‌شود، بدون شک بهترین و کاربردی‌ترین نوع این دستگاه‌ها است؛ چرا که دستگاه‌های تصفیه آب قلیایی که در این مجموعه به شما معرفی و ارائه می‌شوند، ابتدا آب را در ۵ یا ۶ مرحله با فیلترهای قدرتمند و مختلف تصفیه و پاک‌سازی می‌کنند. به ‌این ‌ترتیب حتی بدون نیاز به فیلتر قلیایی نیز می‌توان اطمینان داشت که آب از هرگونه آلاینده‌ای که در تصفیه‌خانه‌های شهری امکان حذف آن‌ها وجود ندارد، پاک‌ شده است.
در نهایت آبی که از این دستگاه قلیایی‌کننده‌ آب خارج می‌شود از فیلتر مخصوص قلیایی کردن عبور داده شده و در این مرحله است که میزانPH آب یا همان اسیدیته‌ی آن به حد نرمال و بدون ضرر برای بدن انسان می‌رسد.
جالب است بدانید که آب تصفیه‌ شده با دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی شرکت راد گستر نوین نه‌ تنها شیرین، سبک و کاملاً پاک و بدون آلایندگی است که خاصیت آنتی‌اکسیدانی نیز دارد. همان‌طور که می‌دانید آنتی‌اکسیدان مهم‌ترین عامل برای بالا رفتن سطح ایمنی بدن و افزایش قدرت مبارزه‌ی آن با سلول‌های سرطانی است.

چرا شرکت راد گستر نوین بهترین و مطمئن‌ترین مجموعه برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی است؟

همان‌طور که به این موضوع اشاره شد شرکت‌های بسیاری هستند که در این زمینه فعالیت می‌کنند و دعوی ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین نوع دستگاه تصفیه آب قلیایی برای منازل را دارند. اما مدیران و مسئولان شرکت راد گستر نوین به‌ خوبی به این موضوع واقف‌اند که این دستگاه مستقیماً با سلامتی انسان در ارتباط است و فروش محصولی که در ظاهر خوب عمل می‌کند اما در حقیقت آب خروجی از آن کیفیت ایده‌آلی برای نوشیده شدن در دراز مدت را ندارد، به سود هیچ‌کدام از طرفین این معامله نیست.
به همین دلیل است که اولاً دستگاه‌های تصفیه‌کننده آب قلیایی که در این شرکت به فروش می‌رسد از بالاترین درجه‌ی کیفیت و قدرت برخوردار بوده ضمن آن‌که قیمت تصفیه آب خانگی قلیایی ارائه ‌شده در این مجموعه به نسبت سایر شرکت‌ها بسیار منصفانه است. این در حالی است که راد گستر نوین ارائه‌کننده‌ی بهترین برند این محصول در کشور است که این برند AQUA PRO یا آکواپرو است.

آیا راد گستر نوین بجز فروش بهترین نوع دستگاه قلیایی‌کننده‌ی خانگی آب خدمات دیگری نیز ارائه می‌کند؟

تمام تعهد این شرکت در فروش یک محصول درجه ‌یک و با کیفیتی غیر قابل ‌انکار، تمام نمی‌شود. راد گستر نوین نه ‌تنها برای دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی که برای تمامی محصولات خود کارت تضمین طلایی صادر می‌کند. ضمن آن‌که این شرکت تضمین می‌دهد که محصولات خریده شده از آن، در بازار دارای بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت است. تمامی کالاهایی که از این مجموعه خریداری می‌شود می‌توانند بصورت مادام‌العمر از خدمات پشتیبانی راد گستر نوین استفاده کنند. ضمن آن‌که امکان پرداخت هزینه‌ی هر کالایی در این شرکت بصورت نقد و اقساط و بر اساس تصمیم مشتری صورت می‌گیرد.
همچنین در خصوص دستگاه تصفیه‌کننده آب قلیایی، تکنسین‌های این شرکت بعد از خرید دستگاه توسط مشتری مسئول تحویل آن به درب منزل او هستند و باید دستگاه را بصورت کامل نصب و راه‌اندازی کرده، کیفیت آب خروجی از آن را جلوی مشتری بیازمایند و بعد از دادن توضیحات لازم و کسب رضایت کامل از او اقدام به دریافت هزینه‌ی محصول بکنند.
تمام این‌ها بدلیل فعالیت مستمر شرکت Rad Gostar Novin به مدت بیش از یک دهه در زمینه‌ی واردات و فروش انواع و اقسام دستگاه‌های تصفیه آب خانگی است.
حال اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده و مقایسه‌ی انواع دستگاه تصفیه آب موجود در این شرکت هستید می‌توانید به وب‌سایت این مجموعه به آدرس https://www.radgostarnovin.com مراجعه کنید.

Thanks! You've already liked this
No comments