چگونه از دید خانوم‌ها خوشتیپ به نظر برسیم

ظاهر یکی از مهمترین ویژگی ها در یک ارتباط می باشد، به طوری که آخرین نتایج تحقیقات دانشمندان، نشان می دهد، افرادی که ظاهرشان برایشان مهم است، در اجتماع نیز از موفقیت بیشتری برخوردارند و بهتر می توانند به اهدافشان دست بیابند. در این چگونگی یاد خواهید گرفت چگونه می توانید از دید خانوم ها خوشتیپ تر به نظر برسید.

کفش

بسیاری از زنانی که مصاحبه شدند، به کفش آقایان اهمیت زیادی می دهند. ناتالی مارتین، طراح مد ۳۵ ساله، گفت “مرد ها فکر می کنند که ما متوجه کفش هایشان نمی شویم ولی میشه گفت جز اولین چیز هاست که زن ها به آن نگاه می کنند.”

از صندل استفاده نکنید زیرا باعث می شود آدم را شلخته نشان دهد.

انتخاب تی شرت مناسب

خیلی از خانم ها عقیده دارند که تی شرت ها با نقش های گرافیکی میتونه جالب باشه و موضوع جالبی برای شروع صحبت بشه ولی اگه تو انتخاب طرح بد سلیقگی به خرج بدید و از تی شرت های با عکس آزار دهنده یا شعار توهین آمیز استفاده کنید، همشون فرار می کنند.

مد

احتمالا برای شما هم پیش اومده که از یک مدل لباس که تن کسی دیدید خوشتون بیاد و بخواهید امتحان کنید ولی اگه این امتحان کردن ها ادامه پیدا کنه و شما نتونید یک چارچوب خاص برای پوشش خودتون درست کنید، اون زمان هست که به شما قربانیان مد میگند. به گفته ناتالی و اسکات خیلی راحت میشه فهمید که شخصی برای خوب جلوه کردن جلوی دیگران لباس پوشیده یا اینکه برای راحتی خودشه. برای اینکه اینطور جلوه نکنید که دارید تقلا می کنید بهتر یک مدل خاص را برای خودتون انتخاب کنید.

اندازه بودن لباس

خیلی از ما وقتی لباسی رو از مغازه می خریم احساس می کنیم که کاملا برامون متناسبه ولی همیشه اینطور نیست و هیچ چیز هم بدتر از لباسی نیست که تو تن آدم خوب نشینه، حالا می خواد شلوار جین باشه یا یک سویشرت و یا کت و شلوار.

به گفته ناتالی: وقتی کت و شلوار برای کسی بزرگ باشه راحت میشه از روی شانه ها متوجه شد و جوری فرد رو نشون میده که انگار می خواسته بزرگ تر از حد خودش باشه که خیلی شلختگی هست.

منبع: وان هو
Thanks! You've already liked this
No comments