خرید تردمیل و چند نکته مهم در خرید آن

خرید یک تردمیل می تواند یک تصمیم عالی باشد. گرچه ممکن است در زمان خرید متحمل هزینه بیشتر شوید، ولی یک سرمایه گذاری بلند مدت در راستای سلامت جسمی شما است.

با خرید یک تردمیل خانگی، می توانید از رفتن به باشگاه اجتناب کنید و به راحتی در خانه خود ورزش کنید. مدل های زیادی از تردمیل در بازار وجود دارند. شما به راحتی می توانید یک فروشگاه اینترنتی برای نمایش بسیاری از تردمیل ها را مشاهده کنید. همان‌طور که گزینه ها افزایش می یابد، انتخاب بهترین تردمیل مشکل تر می شود. این مقاله برخی راهنمایی ساده و موثر را ارائه می دهد که به شما در انتخاب بهترین تردمیل نقشی کمک کننده داشته باشد.

همان‌طور که می دانید، تردمیل یک دستگاه گران قیمت است. به همین دلیل است که در طول خرید خود باید توجه زیادی داشته باشید. معمولا مالک فروشگاه به شما اجازه می دهد که دستگاه را امتحان کنی. شما می توانید بررسی ها را بخوانید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید. با این حال، این بررسی ها به تنهایی نمی تواند به شما کمک کند یک دستگاه درست را انتخاب کنید.

قبل از بازدید از یک فروشگاه، تصمیم بگیرید که شما آن را در کجا می خواهید قرار دهید. همچنین اندازه گیری مقدار فضا برای قرار گیری تردمیل بسیار مهم است. انجام این کار به شما کمک می کند تا در انتخاب یک تردمیل که متناسب با خانه شماست با دقت عمل کنید. تردمیل ها می توانند بسته (تاشو بودن) شوند، این قابلیت مهمی می تواند باشد.

بررسی کیفیت و تولید کننده موتور تردمیل را مورد توجه قرار دهید. موتور قلب یک دستگاه تردمیل است. این موتور است که تسمه را در حال اجرا نگه می دارد. هنگام خرید تردمیل، سازنده و مدل موتور را بررسی کنید. بررسی کنید که موتور تحت گارانتی است.

یک تردمیل ممکن است با برنامه های چندگانه باشد. بررسی کنید که آیا تردمیل مورد نظرتان برای خرید دارای برنامه ها و ویژگی ها مختلف تمرینی است یا خیر. کنترل و تنظیم مقدار سرعت و شیب و دیگر تنظیمات باید به راحتی قابل دسترسی باشد. همچنین بررسی کنید که آیا دستگاه دارای ویژگی های ایمنی (کلید اضطرار برای قطع سریع دستگاه) است یا خیر.

همیشه اطمینان حاصل کنید که یک تردمیل را از فروشنده مجاز و معتبر خریداری می کنید. شما همچنین می توانید تردمیل را آنلاین خریداری کنید. بررسی کنید که آیا وب سایت مورد نظر شما دارای خدمات فروش و پس از فروش مناسبی است یا خیر. خرید تردمیل از طریق اینترنت می تواند انرژی و مقدار زمان شما را ذخیره کند.

۶ نکته مهم در زمان خرید تردمیل

در زیر ۶ نکته مهم در زمان خرید تردمیل بیان شده است:

۱ . اندازه تردمیل

قبل از خرید تردمیل خانگی مناسب از فضایی که می خواهید آن را قرار دهید، مطلع شوید. مقدار فضا را اندازه گیری کنید و آن را با ابعاد تردمیل همسان سازی کنید. همچینین جهت ایمنی بیشتر مقداری فضا دور تا دور تردمیل را نیز در نظر بگیرید.

۲ . امنیت

تمام تردمیل ها یک کلید امنیتی دارند که به لباس متصل می شوند و در صورت افتادن از روی دستگاه، تردمیل را خاموش می کند. توصیه می شود که اگر در خانه هستید یا در باشگاه از تردمیل استفاده می کنید، این کلید را از یک طرف به لباس خود و از طرف دیگر به دستگاه وصل کنید.

۳ . شیب

آن‌ها معمولا بین ۸ تا ۱۵ درصد شیب دارند. برای مقاومت بیشتر و کالری سوزی بالا، بسیاری از تردمیل ها دارای تغییرات شیب به صورت برقی و تنها با فشردن یک کلید هستند.

۴ . صفحه نمایشگر

مفید است که یک صفحه نمایش با برنامه های گوناگون از پیش تعیین شده با قابلیت نمایش اطلاعاتی نظیر: مقدار سرعت، شیب، مسافت، نرخ ضربان قلب و مقدار کالری سوزی را داشته باشد.

۵ . با یا بدون موتور؟

تردمیل های دستی ارزان ترین و نگهداری کمی نیاز دارند، آنها برای رسیدن به سرعت بسیار زیاد مناسب نیستند و با حرکت پاها ورزشکار شروع به حرکت می کنند.

قدرت با اسب بخار (HP) اندازه گیری می شود، همان طور که مشخص است، قدرت بیشتری کارایی بیشتری را ایجاد می کند.

  • موتور (AC) به معمول به تردمیل های باشگاهی اطلاق می شود.
  • جریان مستقیم (DC) بیشتر به تردمیل های خانگی اطلاق می شود.

۶ . حداکثر وزن کاربر

مقدار وزن تحملی تردمیل عامل مهمی در انتخاب آن است، زیرا مقدار وزن کاربر باید ۱۰ تا ۱۵ کیلوگرم از وزن تحملی دستگاه کمتر باشد تا تردمیل بهترین عملکرد خود را داشته باشد.

ما مهمترین عوامل در خرید تردمیل را بیان کردیم، برای مشاهده لیست قیمت تردمیل اینجا را کلیک کنید.

Thanks! You've already liked this
No comments