با مردان عصبی و تندخو اینگونه رفتار کنید

میخواهیم ترفندها و رازهایی زنانه را به شما آموزش دهیم تا بر همسر بداخلاقتان فائق آیید و هم خودتان و هم زندگیتان را از شر تشنج هایی که به آن وارد میکند راحت کنید.

باورش کن

بیشتر مردان دل شان می خواهد که که همسرشان باورشان کند. اصلا خوششان نمی آید که همسرشان در توانایی ها و استعدادهایشان (مثلا در تامین امنیت و رفاه و …) شک داشته باشد. با رفتار و گفته هایتان به آن ها بفهمانید که توانایی و مهارت و استعداد و پشتکارشان را باور دارید البته دروغ نگویید چون اساسا خوب نیست.

حرف بزن

برای اینکه همسرتان بفهمد شما او را درک میکنید خودتان را موظف کنید که هر روز به مدت کوتاهی در همین خصوص با او حرف بزنید.. بیست دقیقه که در هر روز زیاد نیست. هست؟حتی اگر جوابتان به این سوال مثبت باشد.

باز هم این صحبت بیست دقیقه ای را از همسرتان دریغ نکنید چون تاثیرش خیلی بیشتر از بیست دقیقه است که در ذهن شماست. آیا همسرتان ارزش ۲۰دقیقه ندارد؟

تاییدش کن

اکثر آدم ها دوست دارند مورد تایید باشند همسر شما هم مثل بقیه چه فرقی میکند تا میتوانید در مناسبت های مختلف همسرتان را تایید کنید. نه با استفاده از جملات کلیشه ای و مسخره مثل «وااااااای تو فوق العاده ای، بی نظیری، تو حرف نداری و …» این حرف ها را دیگر هیچ مردی باور نمیکند.

خودتان را خسته نکنید دلتان باید با زبانتان یکی باشد اگر بتوانید این کار را بکنید قدم بزرگی در تحکیم پیوندتان برداشته اید.

روی اعصابش راه نرو

آیا شما خوشتان می آید کسی به شما بگوید که این کار را بکن و آن کار را نکن؟مردها هم مثل شما دلشان نمیخواهد همسرشان مدام از انها بخواهد که زیر و رو شوند تا آنجا که میتوانید مردتان را آنچنان که هست قبول کنید خیلی از مردها از اینکه همسرشان بخواهد آن ها را مدام تغییر بدهد آزرده خاطر و گاه خشمگین میشوند.

ادم میتواند خودش را خیلی راحت عوض کند ولی عوض کردن دیگران خیلی سخت است.

مغزش را گاز نزن

اگر شوهرتان خسته است و میخواهید به مطلب مهمی رو بگویید بلافاصله به اصل مطلب برید و حاشه پردازی نکنید اگر نیاز به دانستن جزییات باشند خودشان پرس و جو میکنند.

چرتکه نینداز

به هر طریق ممکن محبتتان را به همسرتان نشان دهید و چرتکه نیندازید. دنبال یک موقعیت خاص نباشید خیلی از مردها هستند که از خود شما هم رمانتیک ترند.

احترام بگذار

وقتی همسرتان دارد افکار و عقایدش را به شما میگوید تو ذوقش نزنید همیشه و همه جا نشان دهید که برایش احترام قایل اید. وقتی همسرتان خسته از کار برمیگردد خودتان را بی حوصله و مشغول به کار نشان ندهید و به آشپز خانه دور خودتان نگردید.

امان بده

تقریبا تمام ادم های روی زمین احتیاج دارند که در پایان روز دوباره انرژی بگیرند و جسم و روحشان را بازسازی کنند مردها که از مریخ نیامده اند. باز هم خوششان نمی آید که وقتی از کار خسته و کوفته برمی گردند شما تمام اتفاقات روز را برایشان بازگو کنید. امان بدهید بگذارید کمی استراحت کنند و بعد آرام آرام به شرح ماوقع شروع کنید.

اعتماد کن

اعتماد…حیاتی ترین عامل برای شکل گیری یک ازدواج موفق است. اگر به هر دلیلی به همسرتان اعتماد کامل ندارید به جاسوسی متوسل نشویید چون اوضاع خراب تر میشود منطقی ترین کار این است که از یک آدم امین و دارای صلاحیت مشاوره بخواهید.

رفیقش باش

رابطه تان را طوری با همسرتان تنظیم کنید که هم عاشقش باشید و هم بهترین دوست و رفیقش…برای اینکه بتوانید سال های سال دوست و همراه همسرتان باشید باید راه هایی پیدا کنید تا وقت بیشتری را با بگذرانید و کارهای بیشتری را با کمک همدیگر انجام بدهید.

Thanks! You've already liked this
No comments