آنتی‌بیوتیک طبیعی برای درمان عفونت

اگر می خواهید از داروهای شیمیایی دور بمانید بهتر است با طب سنتی آشنا شوید و داروهای گیاهی را جایگزین کنید. در این مقاله می خواهیم یک داروی طبیعی برای عفونت را معرفی کنیم.

داروی طبیعی برای عفونت

این محلول مقوی و فوق‌العاده به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی برای عفونت های بدن تان معجزه می کند. این آنتی بیوتیک متشکل است از چند گیاه قوی موجود در طبیعت که با قرار گرفتن در کنار هم دارویی قدرتمند می‌سازند. شاید این محلول برای آدم‌های که مزاج‌شان زود به هم می‌خورد یا حالت تهوع می‌گیرند، چندان مناسب نباشد، زیرا طعم و مزه‌ای قوی دارد و جوانه‌های چشایی‌تان را با تندی غیرمعمولی می‌زند. اما خواص درمانی فراوانی دارد، بنابراین قطعا به امتحانش می‌ارزد.

این داروی فوق‌العاده نه تنها به درمان سرماخوردگی و عفونت‌ها کمک می‌کند، بلکه برای بهبود بیماری‌های مزمن و عفونت‌های مقاوم به آنتی‌بیوتیک نیز موثر است. ۱۰۰٪ طبیعی است و به عنوان یک ماده‌ی ضد باکتری، ضد ویروس، ضد انگل و ضد قارچ عمل می‌کند. این دارو همچنین سیستم ایمنی بدن‌تان را تقویت می‌کند و حتی به شما کمک می‌کند با بیماری‌های سمج مبارزه کنید.

مواد لازم برای تهیه آنتی‌بیوتیک طبیعی

ماده غذاییمقدار مورد نیاز
سیرخرد شده۱ قسمت
پیاز‌سفید خرد شده۱ قسمت
ریشه‌ی زنجبیل رنده شده۱ قسمت
ترب کوهی رنده شده۱ قسمت
فلفل تند خرد شده۱ قسمت
سرکه سیب خام و تصفیه نشده۱ گالن

نکته: تمام مواد ترجیحا باید ارگانیک باشند و به صورت تازه استفاد شوند.

دستور تهیه آنتی‌بیوتیک طبیعی

تمام مواد تشکیل دهنده را آماده کنید. آنها را در یک ظرف شیشه‌ای بریزید به طوری که سه چهارم از ظرف با قسمت مساوی از مواد تشکیل دهنده که خرد شده و رنده شده‌اند پر شود. شما می‌توانید از ظرف‌های شیشه‌ای کوچک یا از ظرف‌های یک گالنی بزرگ استفاده کنید.

سرکه سیب را روی مواد تشکیل دهنده بریزید تا ظرف پر شود. مطمئن شوید که تمام مواد توسط مایع پوشیده شده‌اند. در ظرف را خوب ببندید و حسابی آن را تکان بدهید، به طوری که مواد تشکیل دهنده با هم مخلوط شوند. ظرف را به مدت حداقل ۲ هفته در یک مکان تاریک و سرد قرار دهید و هر روز آنها را تکان بدهید.

بعد از ۲ هفته، ترکیب را با استفاه از یک صافی در یک ظرف دیگر صاف کنید. پارچه‌ی درشت‌بافی که مخصوص پنیر است داخل یک صافی بگذارید و مخلوط را در آن بریزید و آن‌قدر آن را فشار بدهید تا مایه داخل مخلوط کاملا خارج شود. در پایان، پارچه را جمع کنید و بچلانید تا باقی مایع نیز خارج شود. مایع را با استفاده از یک قیف داخل بطری‌های شیشه‌ای بریزید. شما می‌توانید از بطری‌های کهربایی رنگ ۸ اونسی (۲۰۰ میلی‌لیتر) و یا هر اندازه‌ی دیگر استفاده کنید.

مقدار مصرف آنتی‌بیوتیک طبیعی

برای بهبود اوضاع ایمنی به طور کلی، روزی دو بار یا بیش‌تر به میزان ۱ تا ۲ اونس (۳۰ تا ۶۰ میلی‌لیتر) بخورید. آن را در دهان خود بریزید، غرغره کنید و قورت بدهید. همانطور که قبلا ذکر شد، برای طعم تند و مزه‌ی قوی آن آماده باشید. اگر شما در حال مبارزه با یک عفونت هستید، این دارو را ۵ تا ۶ بار در روز مصرف کنید.

این مواد تاثیرگذار چگونه هستند؟

مواد تشکیل دهنده‌ی این محلول مقوی یا به عبارتی آنتی بیوتیک طبیعی برای عفونت های بدن به سرعت وارد جریان خون‌تان می‌شوند و بدن را سم‌زدایی می‌کند. آنها سیستم ایمنی بدن‌تان را تحریک می‌کنند و گردش خون را بهبود می‌دهند. هر کدام از آنها دارای خواص متعددی برای بدن هستند.

سیر یک ‌آنتی‌بیوتیک طبیعی وسیع‌الطیف است. پیاز دارای آنتی‌بیوتیک و خواص ضد التهابی است و برای عفونت‌های تنفسی بسیار فایده دارد. ترب کوهی ضد باکتری و ضد انگل است. زنجبیل به دلیل خواص ضد میکروبی‌اش شناخته شده است و به هضم غذا کمک می‌کند. و فلفل تند به عنوان مسکن طبیعی عمل می‌کند. فهرست فواید شفادهنده‌ی سرکه سیب بسیار بلند بالا است. این سرکه ضد قارچ و ضد عفونی‌کننده است و به فرآیند هضم کمک می‌کند.

Thanks! You've already liked this
No comments