راه‌های افزایش منی در مردان

هنگامی که آلت جنسی منی را به سمت بیرون پمپاژ می کند و منی بیرون می ریزد، تخلیه منی صورت گرفته و موجب لذت بسیار بالایی در بسیاری از مردان و زنان می شود که این عمل ارگاسم نام دارد. یکی از راه هایی که می تواند لذت ارگاسم را زیاد و مدت آن را طولانی نماید، افزایش میزان منی می باشد. افزایش منی می تواند میل جنسی را نیز افزایش بدهد.

ترکیبات منی چیست؟

منی علاوه بر اسپرم شامل اسید سیتریک، فسفریل کولین، آمینو اسیدهای آزاد، آنزیم، پتاسیم، روی و پروستا گلاندین می باشد.

سیگار را ترک کنید

سیگار علاوه بر ضررهایی که دارد میزان منی را کم می کند. میزان منی در افراد سیگاری ۲۲ درصد کمتر از سایر افراد می باشد.

لباس‌های راحت بپوشید

علت اینکه بیضه های مرد در بیرون از بدن او قرار دارد به این خاطر است که باید دمای آن چند درجه از دمای بدن خنک تر باشد. بنابراین پوشیدن لباس های زیر تنگ که بیضه ها را تحت فشار قرار می دهد کار اشتباهی است. اگر می توانید بهتر است شبها لخت بخوابید.

غذای مناسب مصرف کنید

مصرف بعضی از غذاها برای افزایش منی مناسب می باشند. سبزیجات و غلات از جمله غذاهایی هستند که به تقویت منی کمک می کنند. ورزش در کنار تغذیه ی مناسب به سلامتی فرد کمک می کند.

خود ارضایی نکنید

خود ارضایی اگر به دفعات زیاد انجام شود باعث می شود حجم و غلظت منی کاهش یابد. بنابراین سعی کنید رابطه ی جنسی را جایگزین خودارضایی کنید.

از مصرف مشروب خودداری کنید

الکل روی کبد اثر منفی گذاشته و با افزایش سطح هورمون استروژن (هورمون زنانه) در بدن میل جنسی و مقدار مایع منی را کاهش می دهد.

تمرینات کگل

این تمرینات اثری بر روی مقدار مایع منی ندارد ولی به قدرت پرتاب منی کمک می کند در نتیجه لذت بیشتری از انزال خواهید برد.

اثرات ویتامین و مکمل‌های غذایی

بعضی از ویتامین ها و مکمل های غذایی به تولید منی کمک می کنند. مانند:

  • کارنیتین: در شیر و گوشت قرمز یافت می شود.
  • فولیک اسید
  • آرژینین: با مصرف آجیل، تخم مرغ، کنجد و گوشت به بدن می رسد و منی را تقویت می کند.
  • ویتامین ای و سلنیوم

معرفی کپسول Semenax برای افزایش منی

این کپسول که نیاز به نسخه پزشک ندارد و مورد تایید پزشکان نیز می باشد اثرات زیر را دارد:
ارگاسم طولانی مدت و قوی، افزایش حجم منی، افزایش تعداد اسپرم برای افراد نابارور، قوی کردن غدد جنسی، افزایش قدرت پرتاب منی، و …

این کپسول میزان اسپرم را تا ۵۰۰ برابر افزایش داده و شدت و قدرت ارگاسم را نیز زیاد می کند. سمناکس علاوه بر اینکه مشکل ناباروری مردان را درمان می کند به مردانی که مایل افزایش منی و افزایش قدرت پاشش منی هستند نیز کمک می کند تا ارگاسم لذت بخش تری را تجربه کنند.

نحوه مصرف کپسول سمناکس:

بهترین روش مصرف این کپسول به این صورت است که روزانه سه کپسول به همراه سه وعده غذایی مصرف شود یعنی یک عدد همراه با صبحانه، یک عدد همراه با ناهار و یک عدد همراه با شام.

منبع: یک زوج
Thanks! You've already liked this
No comments