داستان اسم کودکت را خوانده ای؟ اینجا بخوان، هدیه ای عاشقانه برای بچه ها

این روزها همه جا صحبت از کتاب های جالبی است که کودک خودش قهرمان داستان آن می شود و برای اسم و مشخصات خود او، در یک نسخه چاپ و ارسال می شود. همین موضوع باعث شد درباره کتاب های اختصاصی و نحوه سفارش آن ها توضیحاتی بدهیم. این کتاب ها توسط مجموعه «داستان من» تولید می شوند و سفارش آنها، آنلاین و بسیار سریع است و علاوه بر اینکه باعث افزایش اعتماد به نفس کودک و ایجاد علاقه به کتاب می شوند، می توانند یک هدیه بسیار ارزشمند برای بچه ها باشد.

برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش این کتاب ها ابتدا به «سایت داستان من» بروید. می توانید تمام کتاب ها را بخوانید و هر کدام را که دوست داشتید برای کودکتان سفارش دهید. در تمام کتاب ها، کودک شما شخصیت اصلی داستان است و حتی رنگ مو، رنگ چشم، عینک، حالت مو و خصوصیات ظاهری خودش در تصویرسازی های کتاب ها قابل تغییر است. در ابتدای تمام کتاب ها نیز عکس زیبای کودک و نوشته یادگاری شما درج می شود. برای مطالعه کتاب ها اینجا بزنید.

خبر خوب هم اینکه در تازه ترین کتاب این مجموعه، با عنوان “کودک را چقدر دوست دارید؟” می توانید اسم سایر اعضای خانواده خودتان را نیز به داستان بیاورید و به کودک بگویید چقدر برای شما عزیز است و خانواده ای دارد که همیشه عاشقش هستند. به عنوان مثال در کتاب آوا کوچولو، مامان مریم، بابا علی، عزیزجون، آقاجون، خاله لیلا و عمو محمد، مهر و محبت خود را به آوا بیان می کنند. شما می توانید داستان را مجانی بخوانید و اسم و مشخصات کودک خودتان و اسم اعضای خانواده خودتان را وارد کنید. این داستان عاشقانه را اینجا بخوانید.

این مجموعه خلاق برای مناسبت های جالب هم کتاب های اختصاصی دارد. به عنوان مثال کتاب تولد شگفت انگیز، در رابطه با تولد کودک است و اینکه چقدر روز تولدش برای اعضای خانواده و مادر و پدرش مهم است. به عنوان مثال اگر اسم دختر کوچولوی شما، باران است و ماه آذر تولدش است، می توانید کتاب تولد شگفت انگیز باران را سفارش دهید و به او بگویید چرا روز تولد او انقدر برای شما مهم است.
کتاب شب یلدا نیز در مورد این است که کودک شما چطور قهرمانانه باعث می شود پاییز به مسافرت برود و زمستان به شهر شما بیاید و می تواند یک هدیه خیلی جالب و متفاوت برای شب یلدای بچه ها باشد.به عنوان مثال اگر اسم کودک شما رایان است و در شیراز زندگی می کنید، کتاب شما در مورد پسر قهرمانی به نام رایان است که در شب یلدا طی ماجراهای جالب و بامزه باعث می شود پاییز به قطار فصل ها برسد و در شیراز زمستان شود.

این مجموعه کتاب های دیگری هم دارد از فضانورد شدن بچه ها گرفته تا داستان اسم قشنگشان، برای همین حتماً به این سایت سر بزنید و کوچولوی خودتان را با یک هدیه متفاوت خوشحال کنید.
برای مطالعه رایگان تمام کتاب ها اینجا بزنید.

Thanks! You've already liked this
No comments