داستان اسم کودکت را خوانده‌ای؟ از اینجا بخوانید

همه ما برای کودکمان با دقت و وسواس خاصی اسم انتخاب می کنیم و اسم، ارزشمندترین هدیه خانواده به اوست و شاید مهم ترین آن، چون در تمام روزهای زندگی اش این هدیه را همراه خواهد داشت و برای همه ما مهم است که کودکمان به اسمش و خانواده اش افتخار کند.

مطالعه مجانی داستان اسم کودک شما از اینجا

داستان اسم کودکت را خوانده‌ای؟ از اینجا بخوانید

و اما چطور هر روز به یادش بیندازیم که چقدر برای ما عزیز است و چقدر اسم او برایمان مهم است؟ این بار هم تکنولوژی به کمک کتاب کودک آمده است. در حال حاضر این امکان به وجود آمده است تا داستانی به صورت اختصاصی برای کودک شما چاپ شود که خودش قهرمان آن است. این کتاب داستان ها درباره موضوعات جالبی هستند که هر کدام به نوعی اعتماد به نفس کودک شما و علاقه مندی اش را به اسمش و خانواده اش را زیاد می کنند. حتما به این سایت سر بزنید و داستان اختصاصی اسم کودکتان را مجانی برایش بخوانید! حتی اگر دوست داشته باشید می توانید نسخه چاپی این کتاب ها را هم سفارش دهید و در کمتر از یک هفته در همه جای ایران تحویل بگیرید.

برای مطالعه مجانی و یا سفارش این کتاب ها به این سایت سر بزنید.

در حال حاضر در این مجموعه پنج عنوان کتاب جالب وجود دارد که شامل کتاب اسم کودک شما، کتاب داستان تولد شگفت انگیز او، کتاب فضانورد شدنش و سفر به ماه و ستاره ها، کتابی درباره فصل ها و شهری که در آن زندگی می کند، است. کتاب آخر این مجموعه هم کتابی درباره میزان عشق اعضای خانواده به کودک است که علاوه بر پدر و مادر، اسم سایر بستگان و عزیزان کودک هم در آن میاید و هر کدام به نوعی عشق خودشان را به کودک، ابراز می کنند.

مطالعه تمام این کتاب ها رایگان است و می توانید همه آن ها را قبل از خواب برای کودک نازتان بخوانید و هر کدام را که دوست داشتید برایش سفارش دهید تا چاپ شود.

البته لازم به ذکر است که این کتاب های شگفت انگیز سر از سیسمونی ها، هدیه جشن تولد بچه ها و حتی جشن الفبای مدارس هم درآورده اند و در تمام شهرهای ایران و حتی دنیا بچه ها را خوشحال کرده اند.

حتما به سایت داستان من سر بزنید تا اطلاعات کامل تری کسب کنید.

داستان اسم کودکت را خوانده‌ای؟ از اینجا بخوانید

Thanks! You've already liked this
No comments