خدمات روانشناختی کودک و نوجوان هیربد

از خدمات روانشناختی کودک و نوجوان هیربد می توان به گفتار درمانی اشاره کرد. روان درمانگر نیز از خدمات روانشناختی کودک و نوجوان هیربد محسوب می شود. خدمات روانشناختی کودک و نوجوان هیربد به یک یا دو مورد ختم نمی شوند. مشاوره تحصیلی، روان ‌درمانگر، گفتار درمانی و چندین مورد دیگر را می‌توان از خدمات این مجموعه معرفی کرد. افراد با تجربه و باسواد خدمات عنوان شده را پیش خواهند گرفت تا فرزندان شما در هر شرایطی از مشکلات مربوط به خود فارغ شوند.در ادامه بیشتر به خدمات این کلینیک خواهیم پرداخت .

خدمات روانشناختی کودک و نوجوان هیربد

کودکان و نوجوانان با توجه به سنی که در آن قرار دارند از شرایط روحی و جسمی متفاوتی نسبت به دیگر رده سنی برخوردارند. با توجه به این موضوع برای کنترل و هدایت رفتار آن ها می بایست از افراد و مشاورین خبره و با تجربه در حیطه های مختلف یاری جست. برخی از والدین با بی توجهی به این موضوع خسارات جبران ناپذیری به سلامت روح و روان فرزندان خود وارد می کنند. با توجه به این موضوع در کلینیک اعصاب و روان هیربد شما عزیزان می توانید از کارشناسان ما در زمینه های مختلف کمک و یاری بجویید.

اگر فرزندتان از شرایط گفتاری مناسبی برخوردار نیست می توانید از خدمات روانشناختی کودک و نوجوان این کلینیک که گفتار درمانی یکی از آنهاست استفاده کنید. همچنین می توانید از مشاوره تحصیلی ما در مراحل مختلف تحصیلی کودک و نوجوانان خود بهره‌مند شوید. از دیگر خدمات این کلینیک می توان به روان‌درمانگر کودکان و نوجوانان اشاره کرد که با تحصیلات عالیه در این زمینه مشاوران عزیز ما می توانند به فرزندان شما کمک شایانی کنند. در ادامه به تمامی خدمات عنوان شده کلینیک هیربد بیشتر خواهیم پرداخت و نکات مهمی در این زمینه برای شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

گفتار درمانی از خدمات روانشناختی کودک و نوجوان کلینیک هیربد

از خدمات روانشناختی کودک و نوجوان هیربد گفتار درمانی می باشد. شاید این سؤال در ذهنتان خطور کند که آیا فرزند شما نیاز به گفتار درمانی دارد و یا خیر؟ گفتاردرمانی مجموعه ای از خدمات است که در مراحل مختلف آن فرزند شما می تواند ارتباط مناسبی از طریق گفتار با دیگران برقرار کند. با توجه به این که برخی از والدین در رابطه با گفتار فرزند دچار نگرانی می شوند موضوع ساده و پیش افتاده ای نیست چرا که در سرنوشت، آینده کاری و خصوصی آن ها تاثیرات فراوانی خواهد داشت.

عدم تلفظ مناسب، عدم استفاده از زبان کاربردی و وجود آسیب های مغزی را می توان از مشکلات گفتاری کودکان و نوجوان در هر سنی معرفی کرد که در نهایت نیاز به خدمات گفتار درمانی برای بهبود شرایط آن ها خواهد بود. اگر احساس می کنید فرزند شما در این زمینه دارای شرایط مناسبی نیست می توانید از گفتار درمانی که یکی از خدمات روانشناختی کودک و نوجوان کلینیک هیربد است بهره مند شوید. متخصصین گفتار درمان ما با سواد و علم کافی در این زمینه می توانند با صبر و حوصله کافی شرایط بهبودی فرزندتان را فراهم کنند.

مشاوره تحصیلی از خدمات روانشناختی کودک و نوجوان کلینیک هیربد

مشاوره تحصیلی نیز یکی دیگر از خدمات روانشناختی کودک و نوجوان کلینیک هیربد محسوب می شود که عزیزان برای پیشرفت تحصیلی و آموزشی فرزندان خود می‌توانند از این خدمات برخوردار شوند. این روزها با تغییرات بسیاری در سیستم آموزشی مواجه می شویم که برای یاری کردن فرزندانمان نیاز به توانایی علمی در این زمینه خواهد بود. یک مشاوره تحصیلی با توجه به این که علم و سواد کافی در این زمینه کسب نموده می تواند در شرایط مختلف فرزندان شما را در جهت موفقیت های تحصیلی یاری کند.

راهنمایی جهت انتخاب رشته مناسب، بهبود وضعیت تحصیلی در رده های مختلف، افزایش یادگیری در شرایط گوناگون و در نهایت مشورت در هر زمینه تحصیلی و آموزشی از جمله وظایف یک مشاوره تحصیلی با تجربه و دل سوز است. اگر تصور می کنید که فرزند شما نیاز به یک مشاور تحصیلی مجرب دارد می توانید از این مهم در کلینیک هیربد بهره مند شوید. تنها کافیست به مشاوران تحصیلی ما که دارای تحصیلات آکادمیک در زمینه های مختلف هستند اعتماد کنید.

روان درمانگر از خدمات روانشناختی کودک و نوجوان کلینیک هیربد

پیچیدگی شرایط روحی کودکان و نوجوان باعث می شود که در این رده سنی نیاز به یک روان درمانگر به عنوان یکی از خدمات روانشناختی کودک و نوجوان کلینیک هیربد امری مهم و ضروری محسوب شود. تربیت درست فرزند در شرایط سنی حساسی مانند کودکی و نوجوانی هدفی است که بسیاری از والدین به دنبال آن هستند. برخی از آن ها راه را درست جلو رفته اند ولی نظرات دیگران باعث نگرانی و دلواپسی آن ها می شود.

برخی نیز با توجه بیش از حد به گفته های دیگران مسیر نادرست و کاملاً اشتباهی در پیش می گیرند که می توان به تنبیه و تشویق نادرست و بیجا کودکان و نوجوان اشاره کرد. حضور یک روان درمانگر کودک و نوجوان با تجربه و باسواد در این حیطه بیش از هر راه کاری می تواند نتایج عالی در تربیت فرزندان شما داشته باشد. عزیزان رواندرمانگر ما با توجه به اطلاعاتی که در رابطه با نیازها و رفتارهای کودکان و نوجوان در سنین مختلف دارند می‌توانند والدین عزیز را در تربیت درست و به جا فرزندانشان یاری کنند. با اعتماد به مشاوران ما می توانید از تمامی خدمات روانشناختی کودک و نوجوان کلینیک هیربد که مشاور روان درمانگر یکی از آنهاست بهره مند شوید.

فرآیند ارائه خدمات روانشناختی کودک و نوجوان کلینیک هیربد

در بخش های قبلی به معرفی چند مورد از خدمات روانشناختی کودک و نوجوان کلینیک هیربد پرداختیم. برای استفاده از این خدمات متقاضیان می بایست مراحل مختلفی را طی کنند که در این بخش به بیان آن ها خواهیم پرداخت. در رابطه با گفتار درمانی در ابتدا گفتار درمانگر تمامی اختلالات کلامی و غیر کلامی فرزندان شما را مورد ارزیابی قرار می دهد و در مراحل بعدی با استفاده از راهکارهای مختلف به درمان می پردازد. در برخی شرایط درمان تا لحظه ورود کودکان به مدرسه نیز ادامه پیدا می کند.

در رابطه با مشاوره تحصیلی نیز می توان عنوان کرد که براساس مشکلات درسی و همچنین دیگر مهارت های تحصیلی به شناخت توانایی ها و استعداد فرزندان می پردازد. در انتخاب رشته تحصیلی آن ها را یاری کرده و بهترین و مناسب ترین مسیر را به آن ها نشان می دهد. از دیگر خدمات روانشناختی کودک و نوجوان کلینیک هیربد مشاوره روان درمانگر است که با بررسی رفتارهای والدین و فرزندان به بررسی مشکلات و ارائه راهکار می پردازد. درمانی، روان درمانی و قصه درمانی چند مورد مهم در این زمینه محسوب می شوند که فوق تخصص روانپزشکی کودک به آن ها در طول درمان توجه خواهد کرد.

ارائه خدمات روانشناختی کودک و نوجوان کلینیک هیربد توسط کارشناسان با تجربه

تمامی خدمات روانشناختی کودک و نوجوان کلینیک هیربد توسط کارشناسان و مشاوران این مجموعه انجام می شوند. در بخش مشاوره تحصیلی در کلینیک اعصاب و روان هیربد افراد با کسب مهارت های حرفه ای و مدرک روانشناسی این مهم را به انجام می رسانند. در بخش گفتاردرمانی نیز متخصصین ما با مهارت های بسیاری می توانند ارتباط مناسبی با فرزندان شما در هر سن و سالی برقرار کنند و با ارزیابی و تشخیص درست به درمان بپردازند. روان درمانگر نیز فردی است که از مدارک عالی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های روانشناس کودک و روانشناسی بالینی و تربیتی برخوردار است و از سواد و علم خود برای بهبود وضعیت روحی و روانی فرزندان استفاده می کند.

برای کسب اطلاعات و مطالعه انواع خدمات دیگر می توانید به وبسایت ما به آدرس https://hirbodclinic.com مراجعه کنید .
آدرس کلینیک اعصاب و روان هیربد : سعادت آباد، بلوار دریا، بین خیابان شفق و مطهری جنوبی، پلاک ۱۰۶، ساختمان ساحل، طبقه سوم

برای نوبت دهی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید .

شماره تلفن کلینیک هیربد :

۰۲۱-۸۶۱۲۷۱۲۶

۰۲۱-۸۶۱۲۷۱۵۷

Thanks! You've already liked this
No comments