۷ روش طبیعی برای بهبود میل جنسی در مردان

امروزه برخی از مردان به دنبال افزایش و بهبود میل جنسی خود هستند و در این میان روش های طبیعی و شیمیایی زیادی برای این کار وجود دارد. روش طبیعی بهبود عملکرد جنسی، شامل روش های بهبود سلامتی قلب و فشار خون هستند که از این طریق بر عملکرد جنسی مردان تاثیر می گذارند.

در ادامه این مطلب با بهترین روش های طبیعی افزایش میل و عملکرد جنسی در مردان بیشتر آشنا خواهیم شد.
بسیاری از مردان به دنبال روش هایی برای بهبود و تقویت رابطه ی جنسی با شریک زندیگیشان هستند.

انواع مختلفی از قرص های تقویت کننده ی قوای جنسی مردان در سوپرمارکت ها و داروخانه ها وجود دارد، اما روش های ساده تر با ماندگاری بیشتری نیز وجود دارد. به یاد داشته باشید که قوای جنسی شما بر اساس فشار خون عمل می کند، بنابراین مطمئن شوید که سیستم گردش خون شما در بهترین حالت ممکن کار می کند.

در واقع، هر چیزی که مربوط به سلامتی شما است، به سلامتی جنسی شما نیز مربوط است. در این مطلب روش ها ساده ای برای بهبود عملکرد جنسی شما آماده شده است.

توجه به شریک زندگی

سکس یک خیابان یک طرفه نیست که شما در آن فقط به خود و عملکرد خود توجه داشته باشید، لازم است که به خواسته های شریک زندگی خود توجه ویژه ای داشته باشید و سکس لذت بخشی را برای آنها ایجاد کنید.

صحبت کردن در مورد خواسته های شریک زندگیتان، می تواند به کاهش هر گونه در طول رابطه ی جنسی، کمک کند. شما می توانید با استفاده از تمرکز به شریک زندگیتان و انتخاب یک شیوه ی متناوب، تجربه ی لذت بخشی خود و او ایجاد کنید.

آفتاب گرفتن

نور خورشید تشکیل ملاتونین بدن را متوقف می کند. این هورمون ها به خوابیدن شما کمک می کنند، همچنین تمایل شما برای ایجاد رابطه ی جنسی را نیز کاهش می دهد. ملاتونین کمتر به معنای پتانسیل برای میل بیشتر جنسی است. بیرون بروید و اجازه دهید که پوست شما در مقابل نور خورشید قرار گیرد، این به تحریک میل جنسی در شما کمک می کند.

عادت‌های بد را از بین ببرید

عادت های بد زندگی مانند سیگار کشیدن، مصرف الکل می تواند بر عملکرد جنسی شما تاثیر گذار باشد. در حالی که مطالعات انجام شده نشان می دهد که نوشیدن مقدار کمی شراب قرمز می تواند گردش خون را بهبود بخشد، مصرف الکل بیش از حد می تواند اثرات نامطلوبی داشته باشد.

مشروبات الکلی، رگ های خونی را تنگ و باریک می کنند و به ناتوانی جنسی منجر می شوند. کاهش یا ترک سیگار، یکی از اولین قدم ها برای بهبود عملکرد جنسی در مردان است.

جایگزین کردن عادت های خوب به جای روش های نا سالم، مانند ورزش کردن و خوردن مواد غذایی سالم می تواند به بهبود سلامت جنسی کمک کند.

کاهش استرس

استرس می تواند بر تمام زمینه های سلامتی شما، از جمله میل جنسی شما تاثیر گذار باشد. استرس ضربان قلب شما را افزایش می دهد و فشار خون را بالا می برد. هر دوی این موارد به میل و عملکرد جنسی، آسیب می رسانند. استرس روانی همچنین می تواند در رسیدن به نعوظ یا ارگاسم، موثر باشد.

ورزش کردن یک روش عالی برای کاهش استرس و بهبود سلامتی شما است. صحبت کردن با شریک جنسیتان در مورد استرس، می تواند شما را آرام کند و رابطه ی شما را تقویت کند. استرس همچنین می تواند سبب ایجاد عادت های بد، مانند سیگار کشیدن و یا مصرف الکل، که می تواند به عملکرد جنسی شما آسیب برساند، شود.

این مواد غذایی را بخورید

غذاهایی که می تواند به جریان خون بهتر شما کمک کنند، عبارتند از:

اسیدهای چرب امگا ۳

این نوع از چربی، جریان خون شما را افزایش می دهد. شما می توانید این نوع از چربی در ماهی آزاد، ماهی تن، آووکادو و روغن زیتون یافت می شود.

ویتامین B1

این ویتامین به سیگنال های موجود در سیستم عصبی شما، از جمله سیگنال های مغز که به آلت تناسلی شما می روند، کمک می کنند که سریعتر حرکت کنند. این ویتامین در بادام زمینی و انواع لوبیاها یافت می شود.

تخم‌مرغ

تخم مرغ، مقادیر بالایی از سایر ویتامین های گروه B را شامل می شود و به متعادل نگه داشتن سطح هورمون ها کمک می کند. این می تواند استرس را که اغلب نعوظ را از بین می برد، کاهش دهد.

مصرف میوه‌ها و سبزیجات

برخی از غذاها می توانند به افزایش جریان خون کمک کنند. این غذاها عبارتند از:

پیاز و سیر

این غذاها ممکن است برای تنفس شما مناسب نباشند، اما می توانند به گردش خون شما کمک کنند.

موز

موز که غنی از پتاسیم است، می تواند فشار خون شما را کاهش دهد، که این می تواند بخش های مهم جنسی شما را افزایش دهد و عملکرد جنسی را بالا ببرد.

چیلی و فلفل

همه ی غذاهای طبیعی تند می توانند از طریق کاهش فشار خون و التهاب، به جریان خون شما کمک کنند.

فعالیت داشتن و فعال ماندن

یکی از بهترین روش های بهبود سلامتی شما، ورزش های قلبی عروقی است. رابطه ی جنسی ممکن است ضربان قلب شما را افزایش دهد، اما ورزش منظم می تواند از طریق سالم نگه داشتن قلب، سلامت جنسی شما را بهبود بخشد. ۳۰ دقیقه تمرین در روز مانند دویدن و شنا، می تواند شگفتی های زیادی در میل جنسی شما ایجاد کند

منبع: الو دکتر
Thanks! You've already liked this
No comments