استعدادیابی کودکان و نوجوانان

در کشور ما معمولا استعدادیابی علمی و عملی انجام نمی شود و یا در صورت انجام، به شکل صحیحی صورت نمی گیرد. در برهه زمانی ۵ تا ۳۰ سالگی، غالبا بالاترین سطح انرژی و کارایی در افراد وجود دارد که این سالهای طلایی در کشور ما صرف آموزش می شود!

پس بنابراین اگر می خواهید آینده درخشان و موفقی برای فرزند خود رقم بزنید ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

تاثیر کشف استعداد کودکان و نوجوانان در آینده آن‌ها

اگر از زمان کودکی یا نوجوانی، استعداد یک شخص کشف و بر روی آن کار شود با توجه به اینکه این فرصت برای آن شخص وجود خواهد داشت که قبل از جوانی به تخصص و مهارت لازم در حوزه استعداد خود برسد و از انگیزه، نشاط و انرژی جوانی خود بهره کافی را ببرد، می توان آینده درخشانی را برای چنین کودکان و نوجوانانی متصور شد.

بنابراین کشف استعداد در سنین پایین و تمرکز بر روی آن، یکی از بهترین اقدامات در جهت موفقیت آن شخص خواهد بود.

استعدادیابی کودکان و نوجوانان توسط دکتر لیلا جبلی

طرح استعدادیابی کودکان و نوجوانان بصورت علمی و عملی برای اولین بار در کشور توسط دکتر لیلا جبلی معرفی و ارائه شده است. در این طرح، کودکان و نوجوانان در محیطی کاملا واقعی مورد تحلیل قرار می گیرند و استعداد آنها کشف و اعلام می گردد.

در زیر چند تصویر از روند و نحوه کار استعدادیابی قرار داده شده است. لازم به ذکر است تصاویر زیر تنها چند نمونه از ده ها زمینه تخصصی موجود برای استعدادیابی می باشد. بسیاری از رشته ها و زمینه ها در حوزه های پزشکی، مهندسی، صنعت، هنر و … در محیط مخصوص به منظور استعدادیابی کودکان و نوجوانان فراهم گردیده است که به واسطه آنها می توان استعدادیابی را بصورت دقیق و علمی انجام داد.

به این صورت می توانید فرزند دلبند خود را در حوزه مورد استعداد خود پرورش داده و آنرا به سمت آینده ای درخشان و موفق هدایت نمایید تا فردی مفید و تاثیرگذار برای جامعه باشد.

استعدادیابی کودکان و نوجوانان

استعدادیابی کودکان و نوجوانان

استعدادیابی کودکان و نوجوانان

برای استعدادیابی تنها کافیست با شماره موجود در تصویر زیر تماس گرفته و اقدام به رزرو زمان مراجعه نمایید.

استعدادیابی کودکان و نوجوانان

آدرس سایت دکتر لیلا جبلی: https://drjebeli.ir
کسب اطلاعات بیشتر در خصوص استعدادیابی: https://drjebeli.ir/children-and-youth-talent-identification

Thanks! You've already liked this
No comments