ویژگی نیروهای شرکت خدماتی و نظافتی

یکی از نیازهای اساسی و مهم در زندگی بشر از همان ابتدای خلقت تا کنون پاکیزگی و نظافت محیط زندگی و پیرامون آن است. البته در گذشته نه چندان دور افراد نظافت منزل و محل کار خود را شخصا انجام می دانند اما به مرور و با افزایش مشغله افراد تمایل به استفاده از نیروی کار بیرونی افزایش پیدا کرد و متعاقب آن شرکت خدماتی نظافتی شکل گرفت. این شرکت با اعزام کارگر و نیروی خدماتی به منازل و محل کار کلیه خدمات نظافت و گاهی خدمات جانبی دیگر را به مشتریان ارائه می دهند.

کارگران شرکت خدماتی نظافتی برای نظافت منزل چه ویژگی‌هایی باید داشته باشند؟

اینکه تصور کنید هر کس که بیکار است می تواند این مسئولیت را به عهده گرفته و به خوبی انجام دهد اصلا تصور درستی نیست. کارگران شرکت خدماتی نظافتی باید برای نظافت منزل و محیط کار واجد یک سری ویژگی ها باشند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

ویژگی نیروهای شرکت خدماتی و نظافتی

کارگر شرکت نظافتی باید متعهد و پایبند به اصول اخلاقی باشد

فردی که به عنوان کارگر شرکت نظافتی وارد خانه های مردم می شود باید مسئولیت پذیر بوده و نسبت به کارش تعهد داشته باشد چون مشتری تمایل دارد بدون حاشیه و به بهترین شکل محل مورد نظرش تمیز شده و در زمان مقرر هم به کار به پایان برسد.

برای همین کارگر شرکت نظافتی حتما باید شخص مسئولیت پذیر باشد تا بتواند وظایف خود را در زمان تعیین شده به انجام برساند. در کنار آن این افراد باید از نظر اخلاقی هم مورد تایید قرار بگیرند و وقتی وارد خانه مشتری می شوند چشم و گوش بسته بوده و دست پاکی داشته باشند به شکلی که مشتری از تنها گذاشتن آنها برای چند دقیقه نترسد در واقع کارگر اعزام شده توسط شرکت خدماتی نظافتی باید امین و درستکار بوده و البته شرکت خدماتی نظافتی هم تضمین کافی را از آنها بگیرد تا امکان تخلف کاهش پیدا کند.

ویژگی نیروهای شرکت خدماتی و نظافتی

کارگر شرکت خدماتی باید در کارش متخصص و ماهر باشد

افرادی که رد شرکت خدماتی استخدام می شوند باید برای تمیز کردن و نظافت منزل و محل کار آموزش دیده باشند و بتوانند به خوبی این کار را انجام دهند. این افراد باید بتوانند وظایف محوله را به خوبی انجام داده و اظهار خستگی و نارضایتی ننماید.

افرادی که قوای بدنی کمی دارند و یا با بیماری و مشکلات جسمی در گیر هستند برای استخدام در شرکت خدماتی نظافتی مناسب نخواهند بود چون عموما این شغل خسته کننده بوده و نیاز به سلامت جسمی و بدنی دارد.

ویژگی نیروهای شرکت خدماتی و نظافتی

شرکت خدماتی نظافتی باید هم کارگر خانم و هم کارگر آقا استخدام نماید

برخی از مشتریان تمایل دارند فقط کارگر خانم و برخی دیگر فقط کارگر آقا کارشان را انجام دهند و هر کدام دلایل خاص خود را دارند.

مثلا برای شستن فرش ها و یا تمیز کردن پنجره ها بیشتر تمایل به کارگر آقا است چون قوای بدنی بیشتری داشته و کار را به نوعی بهتر انجام می دهند اما برای کارهای جزئی تر مانند نظافت خانه و وسایل داخل آن خانم ها قوی تر و دقیق تر هستند برای همین مشتریان تمایل به نیروی خانم دارند بنابراین شرکت خدماتی نظافتی هم باید کارگر خانم و هم کارگر آقا استخدام کرده تا با توجه به نیاز مشتری بتواند آنها را به محل اعزام نماید.

ویژگی نیروهای شرکت خدماتی و نظافتی

کارگر شرکت خدماتی نظافتی باید حرف گوش کن باشد

یک ویژگی مهم که کارگران شرکت خدماتی نظافتی برای نظافت منزل یا سایر مکان ها باید داشته باشند مطیع بودن است. این افراد نباید با مشتری بحث کرده و نظر خود را تحمیل کنند بلکه باید کاملا هر آنچه مشتری مد نظر دارد را اجرا نمایند و هدف آنها فقط رضایت مشتری باشد حتی اگر مطمئن هستند مشتری اشتباه می کند هم نباید با او مخالفت نمایند.

ویژگی نیروهای شرکت خدماتی و نظافتی

شرکت خدماتی نظافتی تمیزیار Www.tamizyar.ir با سالها تجربه در زمینه خدمات نظافتی و با در اختیار داشتن نیروی متخصص و متعهد همیشه سعی در انتخاب کارگران سالم و قوی و همچنین با اخلاق داشته و توانسته است همه خدمات لازم به مشتریان را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

شرکت تمیزیار علاوه بر خدمات نظافتی خدماتی نظیر جابجایی اثاث منزل، اعزام نیرو برای پذیرایی از مهمان ها، نگهداری سالمند هم ارائه می دهد که مشتریان می توانند بر حسب نیاز خود از این خدمات بهره مند شوند.

Thanks! You've already liked this
No comments