با دتاکس واتر لاغر شوید

لیمو و زنجبیل به تنهایی باعث لاغری میشه. کاری که زنجبیل انجام میده، تاثیر مستقیم روی روده بزرگ و معدست. زنجبیل مثل یک پاک کن روده بزرگ رو تمیز میکنه. خود روده با ترکیب باکتری ها ایجاد گاز میکنه و با فشار گاز و حرکات روده مدفوع رو دفع میکنه. اما زنجبیل این کار رو برای روده اسون میکنه و دیواره‌های روده رو هم تمیز و تقویت میکنه.

درمان بیماری ها با دتاکس واتر

اگر مبتلا به یبوست هستید. با این روش کار شما آسونتر خواهد بود. روزتون رو با نوشیدن این نوع آب‌ها شروع کنید.بدن سالم حداقل روزی سه بار باید دفع راحتی داشته باشه.در غیر اینصورت شما دچار بیماری هایی خواهید شد که حتی فکرشم نخواهید کرد که به دلیل دفع نادرست. پس اگر یبوست دارید زنجبیل رو توی تموم دستورایی که راجع به دتاکس واتر‌ها میدم بگنجونید. اگر مشکل سوزش معده دارین ابدا لیمو رو توی آب نچلونید. این آب‌ها بهتره که بین ١۵ تا ٣٠ دقیقه قبل از مصرف اماده بشه و بعد توش یخ بریزین و و بنوشید.

این آب‌ ها هم برای افراد چاق و هم برای لاغرها ضروریه. لاغر‌ها میتونن به جای آب از سودا یا آب گاز دار استفاده کنند که البته توصیه نمی کنم. این آب‌ها نباید جایگزین آب معمولی بشه. شما از این اب‌ها رو در طول یک روز باید مصرف کنید و در کنارش اب معمولی هم بنوشید. از اونجاییکه تا اینجا متوجه شدید پاک سازی دستگاه گوارش تاثیر مستقیم داره.

دتاکس واتر گریپ فروت

گریپ فروت با ذائقه همه سازگار نیست و همه دوسش ندارن. اما من روش جالبیو بهتون پیشنهاد می کنم:

مواد لازم برای تهیه دتاکس واتر گریپ فروت:

ماده غذاییمقدار مورد نیاز
گریپ فروت بزرگ با یا بدون پوستنصف یک عدد
گشنیز یا نعناکمی
آببه مقدار لازم

طرز تهیه دتاکس واتر گریپ فروت:

به تجربه شخصی میگم که گریپ فروت رو پوست کنید و خرد کنید. بدون اینکه فشارش بدین بندازین توی لیوان و روش به اندازه دلخواه گشنیز یا نعنا بریزین. اونم نیازی نیست له کنید. روش آب بریزین و بیست دقیقه بذارین توی یخچال و بعد نوش جان کنید.وقتی تموم شد می تونین دوباره روش آب بریزین و بذارین یه ربع بمونه و بازم نوش جان کنید.

نکات لازم درمورد دتاکس واتر:

  • کلا در مورد آب‌های سم زدا، تا زمانیکه میوه‌ها و سبزیجات هنوز تازست میتونین هی آب بریزین روش و نوش جان کنید.من گاهی تا سه بار ازش استفاده میکنم.
  • در مورد دتاکس واتر‌هایی که توش توت فرنگی داره بیشتر از دو بار نمیشه ازش استفاده کرد چون بافت میوه کاملا تخریب میشه و با ذائقه سازگار نیست. شاید شما دوست داشته باشین.
  • برای تهیه یک نوع دتاکس دیگه،برای یک پارچ استفاده از یک فنجان برگ تازه نعناع و دو ق غ زنجبیل تازه خرد شده کافی است.حداقل یک ساعت باید بمونه.
  • می تونید بهش یک چهارم لیمو ترش هم اضافه کنید. پس از خنک شدن در یخچال مصرف کنید.
  • اگر دوست دارین به عنوان شربت استفاده بشه بهتره یک ق عسل طبیعى رو جایگزین شکر کنید و قبل از اینکه بره توى یخچال بهش اضافه کنید.
منبع: تک رژ
Thanks! You've already liked this
No comments