معرفی شیرخشک اس ام ای و پوشک جان ب ب برای تازه مادران

سلام به همه ی شما مادران عزیز ما در این مقاله قصد معرفی دو محصول بسیار محبوب و با کیفیت را داریم . شیر خشک اس ام ای و پوشک جان ب ب دو محصول کاربردی هستند که در این بازه ی گران شدن سایر محصولات با کیفیت مثل پوشک های پریما و یا شیرخشک های اپتامیل میتونن با قیمت های پاییت تر همون کیفیت و ویژگی ها رو برای کوچولوهای قشنگ شما داشته باشن

در این مقاله تمام سعی خودمون و میکنیم که علاوه بر معرفی کامل به پرتکرار ترین سوالات شما درباره ی این محصولات هم پاسخ بدیم .

شیرخشک اس ام ای sma چیست و چرا انقدر محبوب و نایاب است ؟

شیر خشک های اس ام ای ممکمل های غذایی و جایگزین شیر مادر هستند که توسط یک شرکت معتبر ایرلندی تولید میشود . این شرکت سابقه ی بیش از ۹۰ ساله در تولید محصولات غذایی کودک و نوزاد را دارد .

ما در این بخش به این موضوع نمیپردازیم که کی و چه زمانی نیاز هست که از شیرخشک برای تغذیه نوزاد استفاده کنیم .

موضوع مورد بحث ما این است که در حال حاضر مشکلات گوارشی در کودکان بیش از پیش شده و برخی کودکان حساس تر ، نمیتوانند هر شیرخشکی را مصرف کنند

علاوه بر این بسیاری از برند های شیر خشک ارزش غذایی بسیار پایینی دارند که این موضوع باعث میشود کودک ما رشد کافی را نداشته باشد .

با این وجود شیرخشک های اس ام ای سازگار ترین شیر خشک حال حاضر جهان با دستگاه گوارشی نوزادان هستند .

این سازگاری نیز به این دلیل است که این شیرخشک از تریکیبات ویژه ای تشکیل شده که نزدیک ترین تریکیب ممکن را به شیر مادر دارد و حتی از نظر ارزش غذایی در برخی ترکیبات مغذی تر نیز هست.

همین موضوع که شیرخشک های اس ام ای مورد پسند بسیاری از نوزادان حساس هستند و سایر شیر خشک ها را یا قبول نمیکنند و یا در صورت تغذیه با آنها دچار مشکل میشوند و ارزش غذایی بسیار بالای آن باعث محبوبیت زیاد آن در میان خانواده ها شده است .

طی یک نظرسنجی جهانی درباره ی شیرخشک های اس ام ای نتیجه ی رضایت +۹۷ درصدی بسیار شگفت انگیز بود .

با این حال مشکل اصلی این است که به دلیل نداشتن نمایندگی رسمی این برند در کشور ما محصولات این برند بسیار نایاب هستند . اما نگران این موضوع نیز نباشید چرا که مادر در ادامه محل های مطمئن خرید شیرخشک های sma  را نیز به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد .

شیرخشک sma برای چه نوزادانی مفید است ؟

این شیر خشک برای تمامی نوزادان مفید است ما در همین قسمت به شما میگوییم که چرا این شیرخشک بسیار محبوب و مفید است .

رفع مشکل هضم در نوزادانیکی از مشکلات بسیار مهم در نوزادانی که شیر مادر و یا حتی شیر خشک مصرف میکنند این است که دستگاه گوارش آنها قادر به هضم آن ماده غذایی نیست و خود این موضوع باعث ایجاد مشکلات دیگری میشود که یکی از آنها دل درد های شدید و عدم رشد مناسب نوزاد است .

رشد ثابت بالینی بر اساس نمودار رشدبرخی کودکان به دلایل مختلف در دوران نوزادی رشد کافی ندارند . به همین دلیل مادران علاوه بر تغذیه نوزاد با شیر خود از شیر های خشک کمکی نیز استفاده میکنند . با این حال باز هم نوزادان به رشد صحیح و مناسب بالینی خود نمیرسند و این موضوع باعث ناراحتی خانواده ها میشود . شیرخشک اس ام ای به دلیل ارزش غذای بسیار بالای خود و داشتن نزدیک ترین ترکیب به شیر مادر باعث میشود نوزاد به رشد بالینی خود نزدیک شود و تمام مواد غذایی مورد نیاز خود برای یک رشد کامل را دریافت کند

رفع مشکل عدم وزن گیری نوزادعلاوه بر سایر موارد رشد یکی از موضوعات نگران کننده برای مادران وزن نگرفتن کودکشان است . که به همین دلیل از مکمل های غذایی استفاده میکنند .

شیرخشک اس ام ای باعث رفع مشکل فوق بر اساس گفته های پیشین ما درباره ارزش غذایی بالای آن نیز میشود .

شیرخشک sma گلد (gold) با پرو (pro) چه تفاوتی دارد ؟

در سال گذشته سرکت مادر این برند اعلام کرد که دیگر شیرخشک های اس ام ای گلد تولید نمیشوند .

اس ام ای پرو محصول جدید این شرکت است که علاوه بر داشتن تمام ویژگی های مدل گلد از ویژگی های جدیدی نیز برخوردار شده است

رده سنی شیر خشک های sma pro  برای نوزادان بر چه اساس است ؟

  • sma 1  شماره یک برای از بدو تولد تا ۶ ماهگی است
  • sma2  شماره دو از ۶ ماهگی تا ۱۲ ماهگی
  • sma3 شماره سه از ۱۲ ماه تا ۳ سال

خرید شیرخشک اس ام ای از کجا؟

همانطور که پیش تر هم گفتیم شیرخشک های sma  در ایران نمایندگی اصلی ندارد .

با این حال ممکن شما این محصولات را در فروشگاه های مرتبط با محصولات غذایی نوزاد پییدا کنید .

اما متاسفانه باید بگوییم که به هر فروشگاهی نیز نمیتوان اعتماد کرد چرا که در چند سال اخیر محصول تقلبی این شیرخشک ها نیز تولید میشود .

برای خرید شیرخشک اس ام ای ما به شما فروشگاه مادرآن را پیشنهاد میکنیم که از طریق نظرسنجی های مختلف از کاربران و مادران متوجه شدیم نماینده فروش غیر رسمی این محصول هستند

معرفی پوشک جان ب ب یک مصحول به صرفه و با کیفیت

در حال حاضر یکی از موضوعات مهم برای خانواده ها انتخاب پوشک مناسب و با کیفیت است که هم کیفیت لازم را داشته باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد .

پوشک جان ب ب یک برند تریکیه ای است که توانسته خواسته های مادران و نیاز نوزادان را در یک پوشک با کیفیت با نام تجاری canbebe  تولید کند

قیمت پوشک های جان ب ب به نسبت سایر برند های معروف بسیار به صرفه تر است اما از نظر کیفیت تفاوتی نمیکند .

هر چند که برخی کودکان ممکن است با بهترین و گران ترین پوشک نیر راحت نباشند و در عوض یک برند معمولی بتواند با این کودکان سازگاری داشته باشد .

با این حال طبق نظرسنجی های ما و نظرسنجی ها خود برند درصد قابل توجه ای از مادرانی که از این پوشک برای کودک خود استفاده میکنند از آن راضی بوده اند

پر تکرار ترین سوالات شما درباره ی پوشک ترکیه ای جان ب ب

آیا پوشک های جاب ب ضد حساسیت هستند؟

همانطور که میدانید یکی از اساس ترین موضوعاتی که باعث شده برند های پوشک بسیار زیادی وجود داشته باشد همین موضوع تولید پوشک ضد حساسیت است .

با این حال بسیاری از برند ها نتوانسته اند آنطور که باید و شاید پوشک های ضدحساسیت تولید کنند .

برند ترکیه ای جان ب ب توانسته است پوشک های خود را بگونه ای طراحی و تولید کند که درصد ضد حساسیت بودن آن بسیار قاببل توجه باشد و بتوان گفت این پوشک برای اکثریت نوزادان یک پوشک ضدحساسیت است .

پوشک جان ب ب چه سایز هایی برای کودکان دارد؟

سایز  این  برند نیز همانند برند های معروف جهانی کاملا استاندارد است به طوریکه از سایز  صفر که مناسب نوزادان تازه تولد هستند تا زمانی که کودک شما دیگر نیازی به پوشک نداشته باشد تولید میشوند

پوشک جان ب ب در سایز های

  • صفر ۰ ،
  • یک ۱ ،
  • دو ۲ ،
  • سه ۳ ،
  • چهار ۴ ،
  • مثبت چهار +۴ ،
  • پنج ۵ و شش ۶

تولید میشود که در هر محصول میتوانید متوجه شوید که کدام سایز برای چه سن و چه وزن نوزادی مناسب است

خرید پوشک جان ب ب از فروشگاه مادرآن

برای خرید این محصول نیز میتوانید به فروشگاه های مختلف سطح کشور مراجعه کنید اما این پوشک نیز کمی کمیاب است و ممکن است هر فروشگاهی آن را موجود نداشته باشد

توصیه ما برای خرید پوشک جان ب ب نیز فروشگاه اینترنتی مادرآن است .

اگر فروشگاه های معتبر دیگری را نیز میشناسید به ما در انتهای این مقااله معرفی کنید

جمع بندی:

ما در این مقاله دو محصول بسیار عالی که مادران بسیاری را نیز آن را تایید کرده اند را برای شما عزیزان معرفی و تشریح کردیم .

مزیت های آنها و نکاتی مهمی که کمتر جایی به آن اشاره کرده بودند و همچنین یک راهنمایی برای تهیه این محصولات از مراکز فروش آنها

منبع: مادرآن
Thanks! You've already liked this
No comments