سرگرمی و تفریحات آسان و سالم

وقت گذراندن با دوستان، به خودی خود، یک راه عالی برای گذراندن زمان بدون نیاز به پول زیادی است.اما اگر شما و دوستان‌تان رفتن به باشگاه ها، کافی شاپ ها و یا رستوران ها را به عنوان راهی برای گردش و تفریح انتخاب می کنید، می توانید کمی این روش را تغییر دهید و در کنار تفریحات جدیدتون کمی پول نیز جمع کنید.

مهم نیست که کجا زندگی می کنید، مکان های زیادی برای رفتن و انجام دادن کارهای سرگرم کننده وجود دارد که هزینه زیادی هم ندارند.

اگر متقاعد کردن دوستانتان برای وقت گذرونی و تفریحات به روش ارزان‌ترمشکل است، پس به سراغ آنها بروید. مستقیم بروید سراغ اصل مطلب و کاملاً شفاف به آنها بگوید که نمیتوانید این پول را در حال حاضر خرج کنید و اجازه ندهید آنها هم برای شما این پول را پرداخت کنند.

اما در اینجا تعدادی گزینه جایگزین فوق العاده عالی وجود دارد که شما می توانید به آنها ارائه دهید و آنها را با خود همراه کنید.

یک مهمانی شام را میزبانی کنید

به قول خودمان بفرمایید شام راه بیاندازید. از همه بخواهید تا برای شام به خانه شما تشریف بیاورند و سعی کنید از آنها با گرمی استقبال کنید.

اگر شما با پخت و پز راحت نیستید، به خاطر این مهمانی هم که شده سعی کنید و یاد بگیرید که چگونه برای دوستانتان غذا تهیه کنید و تدارک ببینید.

مهمانی آرایشی و زیبایی برای خودتان و دوستان‌تان تدارک ببینید

هر یک از شما دیگری را مانیکور کند. مدل موهای جدید را امتحان کنید.

برخی از ماسکهای صورت و پوست را با استفاده از مواد طبیعی و خانگی تهیه کنید. سپس نوشیدنی های سالم را نوش جان کنید.

ماراتن فیلم

وارد یوتیوب یا کانال های دانلود فلیم شوید و هر قسمت از سریال‌ها یا فیلم های مورد علاقه ی خود را دریافت کنید.

آشپزی با دوستان‌تان را امتحان کنید

شما می دانید همه کسانی که در صنایع غذایی کار می کنند، چه مقدار از این کار لذت میبرند؟ آیا شما قصد دارید با دوستان‌تان غذاهای جدید درست کنید؟ در خانه یک شب با دوستان‌تان این کار را امتحان کنید.

بعضی از مواد موردنیازتون را بردارید و بعضی دیگر را که ندارید خریداری کنید و آماده درست کردن غذای جدید و دل‌پذیری شوید.

به پارک بروید

یک پیک نیک در هوای آزاد حال و هوای تان را خیلی عوض می کند. مردم را می بینید و تاب بازی می کنید.

یک گروه تشکیل دهید

یک روز از هر آخر هفته را برای رفتن به خانه دوستانتان قرار دهید و به آنها در تمیز کردن گنجه، اتاق، گاراژ و تمام چیزهایی که میخواهند تمیزشان کنند، کمک کنید. نوشیدنی و مواد غذایی را بعد از انجام کارها میل کنید و لذت ببرید.

فروش در حیاط خانه‌تان برپا کنید

پس ازاین همه تمیز کردن، وسایل اضافی تان را در حیاط خانه بفروشید و مقداری هم پول به دست آورید.

کنسرت در پارک

تمام تابستان، پارک های بسیاری میزبان کنسرت های رایگان هستند. با دوستان‌تان بیرون بروید، یک شام و پیک نیک دورهمی بسیارلذت بخش است. این یک روش آرامش دهنده بعد از کار برای شب های گرم وخفه کننده تابستان می باشد.

با دوست یا دوستان‌تان برای انجام کاری داوطلب شوید

پیشنهاد انجام کارهای حیاط یا باغبانی برای حیاط ساختمان های بزرگ و محلی مانند موزه ها، دانشگاه ها را بدهید یا اگر به کودکان علاقه دارید با کودکان در مهدکودک‌ها و خانه های بازی سرگرم شوید.

پس از این‌که چند ساعت از داوطلب شدن شما بگذرد، چیزهای جدیدی برای گفتگو پیدا خواهید کرد و با مسائل جدیدتری روبرو می شوید.

دبرنا، منچ، شطرنج و بازی فکری کنید

بازی های کاغذی مثل نقطه و خط یا اسم و فامیل هم برای جمع های دورهمی جالب و سرگرم کننده هستند.

مسابقه از طریق بازی ویدیویی را امتحان کنید

اگر بازی روی تخته را دوست ندارید، اشکال نداره. علاقتون نسبت به بازی ویدیویی چطوره؟ در برابر یکدیگر بازی کنید و جوایز یا جایزه ای (مانند غذا) را به برنده بدهید.

بیس‌بال، بسکتبال یا والیبال را در پارک محلی بازی کنید

توپ و وسایل لازم برای بازی را بردارید و برای بردن بازی کنید. اکثر پارک ها فضایی برای بازی های گروهی دارند که شما می توانید به صورت رایگان از این فضا استفاده کنید تا زمانی که اتفاق سازمان یافته و منظمی در آنجا رخ نمی دهد.

به بازی‌هایی که بین مدرسه‌ها یا در مدرسه برگزار می‌شود، بروید

این کار ممکن است کمی برای شما هزینه داشته باشد، اما این یک راه عالی برای حمایت از جامعه شما و داشتن سرگرمی است.

آشپزی یا کیک‌پزی با مواد‌ غذایی که در خانه موجود دارید

دوستان خود را به خانه تان بیاورید و یک شب به آنها غذای خوب خانگی با دست پخت خود بدهید. بدون اینکه چیزی خرید کنید!

غواصی یا شنا کنید

بررسی کنید که آیا شما در منطقه ای نزدیک به خودتان محوطه ای برای شنا و غواصی دارید؟ البته استخرهم می تواند ایده خوبی برای کسانی که شنا بلد نیستند یا مبتدی هستند، باشد.

بازی‌های تخته‌ای و روی برد را انجام دهید

شما می توانید انواع بازی هایی که روی کاغذ، تخته وایت برد یا تخته سیاه انجام می شود را امتحان کنید. گروه های بزرگ یا کوچک تشکیل دهید، مسابقات برگزار کنید و در برابر یکدیگر رقابت کنید.

مجموعه بازی‌های قدیمی

بازی‌های قدیمی که در دوران مادران‌تان اجرا می‌شده، تعدادی بازی انتخاب کنید و امروز به کمک مادرتان یا با راهنمایی او با دوستان‌تان انجام دهید. این بازی ها را به عنوان سرگرمی انجام دهید! این حرکت کاملاً سرگرم کننده است.

فیلم‌ها و موسیقی‌های‌تان را با یکدیگر تعویض و مبادله کنید

هر کس یک جعبه فیلم های قدیمی و سی دی هایی را که دیگر نمی خواهد و قبلاً دیده است، به دیگری بدهد. در واقع نوعی مبادله کالا با کالا کنید.

به یک تور پیاده‌روی در شهرتان بروید

اکثر شهرها یا شهرستانها دارای یک تاریخچه معینی هستند. یک تور پیاده روی در دسترس برای خودتان پیدا کنید. اگر نه، یکی برای خودتان فراهم کنید.

منظره‌های دیدنی شهر و اطراف شهر را بیابید و به دیدن این منظره‌ها و جاذبه‌های گردشی بروید

شاید در اطراف شهر باغ، رود خانه یا کوهی باشد که باعث شود شما از طبیعت اطرافتان آرامش بگیرید و هوای تازه تنفس کنید.

روزهایی که در موزه محلی یا باغ‌وحش بلیط نیاز نیست را بیابید

اکثراین مکان ها از این روزها در برنامه هفتگی یا ماهانه خود دارند و این مکان ها برای دیدن و تماشا کردن از ارزش زیادی برخوردار هستند و کلی با دوستان‌تان با رفتن به این مکان ها خوش می گذرانید.

شما معمولا لباس‌های قدیمی و به درد نخورتان را دور می‌اندازید

برخی از تی‌شرت‌های قدیمی که دوست دارید یا شلوار جین قدیمی‌تان را جمع کنید و آنها را به مربع های ریز تقسیم کنید و این مربع ها را به هم بدوزید یا روی آنها شکل یا نشانی در آورید. چه کسی می داند؟ شاید این خود مد بشود و به یک چیز معمولی در دوره شما تبدیل بشود.

تئاتر یا برنامه‌های تلویزیونی که بدون هزینه هستند را شرکت کنید

در آنجا مردم زیادی حضور دارند و شما با آدمهای زیادی برخورد می کنید و آشنا می شوید.

به یک مراسم مذهبی بروید

حتی اگر مذهبی نباشید، شرکت در مراسم مذهب و آیین متفاوت با دین شما می تواند بسیارجالب باشد و راهی جذاب برای دیدار با افراد جدید باشد.

یک مکان برای شنا انتخاب کنید یا به استخر بروید

اگر مکان شنای قبلی تان قدیمی شده می توانید یک جای جدید پیدا کنید. این کار یک راه عالی برای صرف یک بعد از ظهر خسته کننده با دوستان است.

یک نمایشگاه کتاب، باشگاه اسب‌سواری یا باشگاه بیلیارد را امتحان کنید

این باشگاه دقیقاً همان چیزی باید باشد که شما و دوستان‌تان دوست دارید. پدر و مادر من در یک باشگاه پخت و پز عضو هستند و فعالیت می کنند.

آنها در ماه یکبار به خانه یکی از اعضا با دوستان‌شان جمع می شوند و خانواده میزبان غذایی از یک کشور دیگر را تهیه می کند و به آنها معرفی میکند و با آن غذا از مهمانان پذیرایی می‌کند. من در تمام این سالها چیزهای زیادی درباره غذا از دوستان مادر و پدرم یاد گرفتم.

Thanks! You've already liked this
No comments