چگونه یک میز ناهارخوری شیک و باکلاس داشته باشیم؟

برای بسیاری از ما سخت است که یک میز ناهارخوری شیک و جذاب انتخاب کنیم. اما ایده های نو و خلاقانه زیادی وجود دارند که می توانند ما را در داشتن یک میز غذاخوری شیک و مجلل که بخشی از دکوراسیون داخلی خانه ما را شکل می دهد و ضمنا قرار است اوقات خوشی را دور آن همراه خانواده خود سپری کنیم، راهنمایی می کنند.

این روزها می بینیم که جمعیت شهرهای بزرگ روز به روز رو به افزایش است و آپارتمان های کوچکتری نسبت به قبل ساخته می شوند. پس لازم است بدانیم چگونه می توانیم از این آپارتمان ها با فضای کم بیشترین و بهترین استفاده را ببریم.

ما معمولا درمورد این مسئله که میز غذاخوری کجا باید باشد و استفاده از میز در خانه های کوچک دچار مشکل می شویم. ولی این مطلب راهکارهای مناسبی پیش روی ما قرار می دهد که بتوانیم از این فضای کم، بهترین استفاده را ببریم و شیک ترین میز ناهارخوری را داشته باشیم. پس با ما باشید.

ساخت میز ناهارخوری باکلاس و متفاوت برای آشپزخانه

خیلی از ما وقتی می خواهیم میز ناهارخوری را در این آپارتمان های کوچک جا دهیم، دچار سردرگمی می شویم چون معمولا میزهای ناهارخوری جای زیادی از خانه ها را می گیرند. در بیشتر خانه های ایرانی می بینیم که میز ناهارخوری به شکلی ساخته شده که به تعداد اعضای خانواده گنجایش دارد.

ایده های متفاوت و مدرنی وجود دارند که با استفاده از آنها می توانیم یک میز ناهارخوری شیک و در عین حال ساده را بسازیم که هم فضای کمتری را اشغال می کند و هم به دکوراسیون خانه، تفاوت و زیبایی و جذابیت بیشتری می بخشد. ادامه مطلب را بخوانید تا با این ایده ها برای تهیه یک میز غذاخوری باکلاس و مدرن آشنا شوید:

مردم بیشتر به دنبال ایده های ساده و با هزینه پایین‌تر هستند که بتوانند آنها را به نتیجه دلخواهشان، یعنی وسایلی زیبا و مدرن برسانند. یک تکه چوب ضخیم و ساده روی اوپن آشپزخانه قرار داده شده و دیوار کنارش آن را محکم و ثابت نگه داشته است. به همین سادگی یک میز ناهارخوری جذاب و مدرن و کم هزینه ساخته شده است.

مواردی هم وجود دارند که نمی توان از دیوار به عنوان نوعی پایه برای نگهداری میز ناهارخوری استفاده کرد. اما مشکلی نیست و گزینه های دیگری هم وجود دارد که شمار ا به مقصودتان می رساند.

شما می توانید به جای دیوار از پایه هایی که در انواع و اشکال مختلف پیدا می شوند استفاده کنید. حتی می توانید تخته چوب ها را با اشیا مسطح دیگر که شکل های مختلفی هم دارند جایگزین کنید.

در طراحی میز ناهارخوری می توانید از شکل های متنوعی استفاده کنیم که زیبایی و جذابیت بیشتری را به آشپزخانه می بخشد. برای مثال، میز ناهارخوری خانه شما می تواند انحنا داشته باشد و یا به صورت دایره شکل باشد که این فرم ها خانه شما را به خانه ای زیباتر تبدیل می کند.

هرچه این این ایده ها نوآوری بیشتری داشته باشند، می توانند شما را به راه های زیباتری در دیزاین میزها راهنمایی کنند. برای روشن شدن منظورمان تصویر زیر را از یک میز ناهارخوری شیک و مدرن ببنید که در ساخت آن از پایه های متنفاوت و تخته های منحنی شکل استفاده شده است.

اگر می خواهید آشپزخانه های خود را قشنگ تر کنید، در کنار میزهای غذاخوری زیبا و شیکی که درست کرده اید می توانید صندلی های باکلاس و جذاب را قرار دهید. هیچوقت هراسی نداشته باشید از این که ایده های مدرن را در طرح های خود پیاده کنید و خلاق باشید. این ایده‌های نو، متفاوت و خلاقانه به زیبایی خانه شما خواهد افزود.

منبع: هفتستان
Thanks! You've already liked this
No comments