راهکارهایی برای حفظ ایمنی کودکان در خانه

در عصر جدید والدین دغدغه های بیشتری نسبت به پرورش کودکان خود دارند با پیشرفت تکنولوژی و با بالا رفتن سطح کیفی زندگی های امروزی والدین نیز به دنبال فراهم اوردن آسایش و رفاهیات بیشتر برای دلبندان خود هستند و این لازمه زندگی در خانواده هاست. به دنبال آمدن تکنولوژی و اطلاعات عمومی بیشتر از کیفیت پرورشی کودکان استفاده از ابزارها و امکاناتی که سبب آسودگی خاطر والدین برای ایجاد محیطی امن برای کودکان می باشد این وظیفه عمومی هر پدر و مادری شده تا با آسودگی خاطر و اطمینان بیشتر نسبت به امکاناتی که برای دلبند خود بوجود می آورد فرزند خود را پرورش دهد.

استفاده از موارد safe و بی خطر در آشپزخانه منزل برای کودکان نوپا و کنجکاوی که بیشتر اوقات کودکی خود را به دنبال کشف و بررسی نقاط مختلف خانه و مهد خود میگذرانند بسیار با اهمیت است. در آشپزخانه گشت زدن کودکان و بازی با وسایل آشپزخانه یکی از علایق شدید کودکان است با حصول اطمینان از شیر گازی امین آشپزخانه و استفاده از محصولاتی بی خطر و کاملا ایمن نظیر اتصالات گالوانیزه برزیل و شیر فلکه سیم ایتالیا و بستن درزهای پرخطر با نوار تفلون و ایمن سازی کلی کودکان و دلبندان ما می توانند اوقات بی خطری را تحت نظارت مادر یا پدر خود به کنجکاوی های بی خطر خود بپردازند. پدر یا مادر در  زمانی بازی با دلبند خود باید از ایمن بودن محیط اطمینان پیدا کنند و اوقات لذت بخشی را با بازی با کودک در جهت رشد حواسی و ذهنی کودک داشته باشند پنچره هایی را که در ارتفاع پایین هستند را فیکس کنید. بطوری که بیش از ۱۰ سانتی متر باز نشوند برای جلوگیری ازبرگشت آب ساختمان ایمنی برای کودک شیرخودکاریورک ایتالیا استفاده میشود.

لوازمی مانند صندلی و میز عسلی را که ممکنه بچه برای بالا رفتن از آنها استفاده کند، از کنار پنجره ها دور کنید.

یکی از کارهایی که بچه ها به دلیل کنجکاوی انجام می دهند، دست کردن در سوراخ های کوچک و بخصوص پریز برق است. درپوش  پریز برق می تونه خیلی از صدمات برق را در مورد کودکان کاهش بده. پس حتما از آنها استفاده کنید. همچنین جدیدا در اروپا پریزهای برق جدید طوری طراحی شده اند که دیگه نیازی به محافظ ندارند و اگر یکی دیگر از دلایل استفاده شما از کاور پریز، می تونه جلوگیری از به برق زدن وسایل توسط کودک باشه، مثلا اگر اتو یا فر موی شما دم دست باشه و کودک آنرا به برق برنه، ممکنه داغ بودن وسیله موردنظر به کودک شما صدمه بزنه. سیم چراغ خواب و لامپ ها را از دسترس کودک دور کنید. کودکان علاقه شدیدی به کشیدن اینگونه وسایل  دارند و ممکنه باعث افتادن چراغ خواب روی خودشان شود.

وظیفه محافظت از آنها بر عهده شماست، زیرا آنها محیط اطرافشان را نمیشناسند و هنوز نمی دانند که با کشیدن هر سیمی، ممکن است اتفاقی رخ دهد. وسایلی مانند لولا ها و یا میز اتو – به دلیل لولاهای بازشو- یا صندلی های بازشو و حتی لای دربها که ممکنه کودک دستش را آنجا بگذارد، می توانند به دست کودک آسیب برسانند. این وسایل را از دم دست کودک دور کنید. برای درب ها هم محافظ لولا بگذارید تا بیخود باز و بسته نشوند. اما در این مورد آخر، بهتر این است که کودک خود را تنها در جای غیر امن خانه رها نکنید. بخصوص وقتی تلفن یا زنگ درب به صدا در می آید، کودک را همراه خود ببرید.

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل یکی از بهترین اتصالات گالوانیزه موجود در بازار می باشد این اتصالات گالوانیزه توپی برزیل اعم از انواع زانو چپقی سراه وانواع تیدیل اتصالات گالوانیز هتوپی برزیل میباشد برای دریافت لیست قیمت جدید انواع اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی از نمایندگان اتصالات توپی برزیل با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت لیست قیمت انواع اتصالات گالوانیزه توپی برزیل را برای شما ارسال کنیم.

شیرفلکه سیم ایتالیا یکی از بهترین وارزنده ترین شیرالات سیم ایتالیا می باشد برای دریافت آخرین لیست قیمت شیرالات سیم ایتالیا که اعم از شیرگازی سیم ایتالیا وانواع شیرخودکار فنری سیم ایتالیا و شیر یکطرفه سیم ایتالیا می باشد را از نمایندگی شیرفلکه کشویی سیم ایتالیا خرید کنید شیرفلکه سیم ایتالیا شیرخودکارفنری یورک ایتالیا بهترین شیرخودکار یکطرفه شیرخودکاریورک ایتالیا می باشد برای دریافت لیست قیمت انواع شیرخودکار فنری که به آن شیر یکطرفه یورک ایتالیا می باشد با ما تماس بگیرید

شیرخودکاریورک ایتالیا برای جلوگیری از برگشت آب شیر خودکار فنری یورک ایتالیا از محصولات شرکت ایتاپ استفاده می شود.

Thanks! You've already liked this
No comments