چگونه رابطه جنسی رمانتیک داشته باشیم؟

همه ی افراد، داشتن رابطه ای رمانتیک را دوست دارند. وجود عشق و رمانتیک بودن برای یک رابطه عالی است. شما را به یکدیگر نزدیک تر می کند، و برای شما و شریک زندگیتان، فرصت هایی را به ارمغان می آورد که بتوانید یکدیگر را بهتر بشناسید.

کمی بیشتر رمانتیک بودن در روابط زناشویی کار سختی نیست و شما تنها با چند حرکت اساسی میتوانید نتایج فوق العاده ای بگیرید که خودتان از آن شگفت زده خواهید شد.

رابطه جنسی می تواند یک موضوع ناراحت کننده برای زوج ها باشد. بسیاری از ما در مورد بدنمان خجالت می کشیم یا در بعضی مواقع از نظر جنسی گله مندیم. بدون اشاره به تجارب فرهنگی و زندگی ما که احساس شرم جنسی ایجاد کرده اند، ایجاد روابط عاشقانه و رمانتیک میتواند موضوعی ترسناک برای افراد باشد که بخواهند درباره آن صحبت کنند.

در این پست از مشروح با ما همراه باشید تا پنج روش برای رمانتیک تر کردن روابط زناشویی خود بیاموزید.

معاشقه (عشق بازی)

برای کمک به بهتر شدن روابط زناشویی خود و همچنین بهبود پیوند بین یکدیگر، قبل از شروع روابط جنسی، با یکدیگر عشق بازی و معاشقه کنید. معاشقه یک فعالیت بسیار ساده است که نیازی به مهارت و آمادگی خاصی ندارد.

این یک راه عالی برای انتقال هر گونه فعالیتی به اتاق خواب است. به یاد داشته باشید که باید در این مرحله آهسته پیش بروید، مدت زمان بیشتری با شریک زندگیتان معاشقه کنید. حداقل ۲۰ دقیقه قبل از شروع فعالیت های جنسی باید معاشقه را آغاز کنید.

به جای هدر دادن زمان برای صحبت کردن یا ممانعت از معاشقه و حفاظت از بدن خود، با مو های یکدیگر بازی کنید و با انگشتان و دست های خود، بدن یکدیگر را نوازش و لمس کنید.

هنگامی که شما در حال معاشقه هستید نیز بهترین زمان برای صحبت کردن درباره ی رابطه خود و آینده است.

درواقع شما میتوانید درباره ی هر موضوعی که میخواهید صحبت کنید، صحبت کنید. اما در نظر داشته باشید که در هنگام معاشقه صحبت کردن درباره ی اینکه میخواهید جمعه به بازار بروید و خرید کنید، چندان عاشقانه نیست و جالب به نظر نمیرسد.

رمانتیک بودن را فقط در تخت خواب برنامه ریزی نکنید یا اینکه بگویید میخواهید در رابطه ی جنسی رمانتیک باشید و رمانتیک بودن را فقط به رابطه ی جنسی ختم کنید، کار ناخوشایندی است و ممکن است کمی برای شریکتان ناراحت کننده باشد.

شریک‌تان را ببوسید

اگر فکر میکنید در بوسیدن افتضاح هستید و مهارتی در آن ندارید و راهی برای بهبود پیدا نمیکنید، بهتر است دوباره فکر کنید.

هرکس میتواند با تکنیک های خاص خود بهتر عمل کند.

در بوسیدن و عشق بازی، خسیس نباشید ! تا میتوانید به شریکتان عشق ورزی کنید و او را سرشار از محبت کنید.

روش هایی که تا به حال از آنها برای بوسیدن استفاده میکردید را فراموش کنید و روش های جذاب تر و هیجان انگیز تر را امتحان کنید.

با بوسه ها خود خلاقیت به خرج دهید. برای مثال رژلب قرمز به لب های خود بزنید و جوری بدن همسرتان را ببوسید که در نهایت یک قلب قرمز روی آن بماند. راه های زیاد دیگری برای ساختن بوسه هایی جذاب تر، تحریک کننده تر و خاطره انگیز تر وجود دارد و تمام آن به سلیقه و خلاقیت شما برمیگردد.

شریک‌تان را ماساژ دهید

هنگامی که شریک شما برای معاشقه به شما نزدیک میشود، او را به یک ماساژ طلایی دعوت کنید تا تمام خستگی و انرژی های منفی ای که در طول روز توسط بدن او جذب شده است، از بین برود.

ماساژ بسیار آرامش بخش است و یک راه عالی برای هدایت دیگر فعالیت های عاشقانه و جنسی است. شما حتی لازم نیست که قوی باشید یا انرژی زیادی صرف کنید، لمس کردن بسیار آهسته اما در نقاط مناسب هم میتواند حس بسیار خوب و آرامش بخشی را به شریک شما هدیه دهد.

سعی کنید یک بطری روغن ماساژ یا روغن بچه به همراه یک کاسه آب گرم تهیه کنید. قبل از ماساژ دستان خود را در کاسه ی آب گرم قرار دهید تا دستانتان گرم شود. سپس روغن را روی بدن همسرتان ریخته و شروع به ماساژ دادن کنید. گرمای دستان شما میتواند حس بسیار خوبی را به همسر شما القا کند.

به شریک‌تان بگویید که چقدر زیبا و جذاب است

به همسرتان بگویید که چقدر زیبا و جذاب است. به او بگویید که چقدر لباسی که بر تن دارد زیباست یا چقدر امروز زیبا و جذاب شده است. تنها او را به چشم شریک جنسی تان نبینید.

اینکه حس زیبا و جذاب بودن به او القا کنید باعث میشود احساس بهتری نسبت به خود داشته باشد. با نشان دادن اینکه شما فکر میکنید که او چقدر جذاب است، باعث میشود به هم نزدیک تر شوید و رابطه ی بهتری در تخت داشته باشید.

بخورید!

یک پیک نیک جذاب و داغ در تخت خواب خود ترتیب دهید و در آن از غذاهایی که دادن آنها به شریکتان جالب و سرگرم کننده است، استفاده کنید.

میتوانید از دانه های انگور، توت فرنگی، و یا شکلات مایع استفاده کنید. درحالی که درحال گذاشتن خوراکی در دهان یکدیگر هستید، به موسیقی ملایم و تحریک کننده نیز گوش دهید.

پنج نکته ای که در بالا گفته شد، تعداد کمی از روش های رمانتیک بودن است. با دقت بیشتر به این مسائل و دانستن اینکه روابط جنسی رومانتیک چه تاثیر خوب و مثبتی در زندگی زناشویی میگذارد، روابط خود را گرم تر و عاشقانه تر کنید.

منبع: مشروح
Thanks! You've already liked this
No comments