مادری که عکس کودکان خود را … !

شاید باور پذیر نباشه که هستند افرادی که فقط برای دیدن لبخند فرزند دلبندشون ازدواج و تشکیل خانواده میدن .

مادری که ۹ ماه درد و سختی دوران بارداری خودش رو تحمل میکنه تا فرزندی  شیرین و دوست داشتنی برای دنیا و خانواده خودش به ارمغان بیاره . و قطعا که این کوچولوی دوست داشتنی رنگ و بوی زندگی رو به کلی تغییر و تحول میده و زندگی رو با شیرینی های  جدیدی روبرو خواهد کرد.

شیرینی عکاسی از کودکان

بازی کردن , خوابیدن , غذا خوردن , تفریح و گردش کودکان تمام لحظات شیرینی است که پدر و مادر میتوانند از آن عکس برداری کنند . و با حظور گوشی های تلفن همران این امربه سادگی تمام انجام خواهد شد . ثبت لحظاتی که شاید هیچ گاه قابل برگشت و تکرار نباشند و با یک عکس به موقع میتوان آن را برای همیشه ثبت کرد .

عکسهایی که  اگر همین الان به آلبوم گوشی خودتون مراجعه کنید تعداد زیادی از اونها رو خواهید دید و از دیدنشون لذت میبرید. گاهی اشک . گاهی لبخند و گاهی در فکر فرو میرید و مرور خاطرات باعث تداعی آن اتفاق خواهد شد .

چاپ خاطراتی که ممکنه از دست برن !

همه عکس هایی که در گوشی خودتون ذخیره کردید رو خوب نگاه کنید . که حجم زیادی از گوشی شما رو اشغال کرده و ممکنه که دیر یا زود عملکرد گوشی یا تفن همراهتون مختل بشه و مجبور به پاک کردن اون عکس ها بشید . شاید هم گزینه ای دیگه این باشه که عکس ها رو به کامپیوتر شخصی اتقال بدید و یا در حافظه و سی دی و … عکس ها و خاطرات رو نگهداری کنید . البته که ممکن هست با این جابه جایی و انتقال تعدادی از عکس های ارزشمندتون از بین برن و یا به طور کلی پاک بشن.

اما چاپ عکس ها و استفاده اونها در آلبوم باعث میشه تا تمام خاطرات خودتون رو بتونید با آرامش ورق بزنید و از اون لذت ببرید .

وب سایت فتوایکس شاپ photoxshop.ir یک مجموعه تمام آنلاین است که با بکار گیری دو چاپخانه بزرگ و مجهز در تهران و اصفهان، تنها با چندکلیک عکس های گوشی و تلفن همراه شما رو چاپ و در کمترین زمان و بهترین قیمت و کیفیت در سرتاسر ایران به دست شما میرسونه.

سرویس چاپ عکس دلخواه روی شاسی

فتو ایکس شاپ عکس دلخواه شما رو با کیفیتی بی نظیر روی شاسی چاپ و به دست شما خواهد رسوند تا بتونید از عکس های خودتون لذت ببرید.

مادری که عکس کودکان خود را چاپ کرد و برای همیشه از اون لذت برد.

برای دیدن نمونه کار ها پیج اینستاگرام فتو ایکس شاپ رو دنبال کنید .

 

Thanks! You've already liked this
No comments