توسعه اقتصادی کشور به دست مدیران جوان امکان پذیر است

هر جامعه به منظور پیشرفت و توسعه نیاز خواهد داشت که از حضور افراد تازه نفس و البته توانمند بهره ببرد. از این رو مدیران هر کشور با نقشی که در کنترل جوامع و هدایت آن به سمت موفقیت دارند می توانند وضعیت کلی اقتصاد کشور را به طور کلی تغییر دهند.

مدیران توانمند با ورود به عرصه های مختلف و با تکیه بر  فعالیت های شان می توانند روح تازه ای به وضعیت اقتصادی کشور بخشیده و توسعه آن را به گونه ای تضمین کنند. در تعداد زیادی از کشورهای امروزی که توانسته اند پیشرفت چشمگیری داشته باشند، فعالیت ها اغلب به دست نیروهای کاردان و تازه نفس انجام می گیرد و به همین علت اقتصاد با بهره مندی از مهارت ها و توانایی افراد جدید به سمت موفقیت هدایت خواهند شد.

امروزه در کشور ما نیز مدیران جدید و کارآفرینانی حضور دارند که با فعالیت های شان توانسته اند چرخ اقتصاد را به حرکت درآورده و به وضعیت نا به سامان اقتصادی کشور جان تازه ای بخشند. در سال های اخیر، در استان اصفهان شاهد فعالیت چشمگیر میثم شکری ساز بوده ایم. او توانسته است به لطف تدبیر و فراصتی که دارد بیش از ۲۰۰ نیروی جوان را استخدام کند و به آن ها کمک کند که در این اقتصاد بی ثبات، جوانانی که جویای کار بوده اند را به اشتغال در بیاورد. او معتقد است که تنها به لطف فعالیت های صادقانه اقتصادی است که می توان پیشرفت کرد. اما در مورد میثم شکری ساز چه می دانید؟ در این مقاله به معرفی کامل او پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

میثم شکری ساز کیست؟

میثم شکری ساز از جمله بهترین مدیران جوان و آگاه ایران است که توانسته است در سال های اخیر ۲ بار عنوان برترین کارآفرین را به خود اختصاص دهد. او که متولد سال ۱۳۶۵ می باشد و تنها ۳۴ سال سن دارد با مدرک دکتری کارآفرینی کسب و کار خود را راه انداخته است و با مدیریت فوق العاده خود هم اکنون توانسته این مجموعه را به خوبی در این شرایط بی ثبات اقتصادی حفظ کند. جالب است بدانید که این روزها دکتر میثم شکری ساز توانسته است که  با سن پایینی که دارد عملکرد بی نظیری از خود در عرصه کارآفرینی کشور بر جای گذارد.

او توانسته است که در عرصه کارآفرینی خوش بدرخشد و جوانان بسیاری را به بازار کار وارد کند.

میثم شکری ساز هم اکنون توانسته مدیریت هولدینگ بزرگ پارس پندار نهاد را بر عهده داشته باشد و با انجام فعالیت های گسترده ای که در عرصه های مختلف تجاری، اقتصادی و علمی –پژوهشی انجام می دهد هر روز بیشتر از قبل پیشرفت کند.

میثم شکری ساز توانسته این روزها تحولات گسترده ای در سیستم های آموزشی کشور ایجاد کند و با راه اندازی موسسه  مجازی پارس به شهرت بالایی دست پیدا کند. دوره هایی که در موسسه وی برگذار می شود از تمامی بوده و یکی از اولین مراکز توسعه آموزش های الکترونیک کشور به نام وی می باشد. این مرکز هم اکنون با نام مرکز توسعه آموزش های مجازی پارس در حال فعالیت بوده و بزرگ ترین مرکز در نوع خود می باشد.

جوانان، پیشرو در تمامی عرصه ها

یکی از دلایل پیشرو بودن و ایجاد تحولات گسترده از سوی جوانان، علم، دانش و مهارت های جدید و نوین آن هاست. تفکرات جدیدی که با پیشرفت عرصه های مختلف تغییر پیدا کرده و دامنه آن به تمامی حوزه ها نیز کشیده می شود. یکی از دلایل موفقیت و افتخارآفرینی میثم شکری ساز نیز همین موضو ع است. همان طور که گفته شد وی دارای دکترای کارآفرینی بوده و سابقه تحصیل در رشته مدیریت را نیز از دو دانشگاه معتبر داخلی و خارجی در کارنامه دارد.

وی همچنین دارای پژوهش ها و تحقیقات گسترده ای در کارنامه خود بوده و بیش از ۲۰ عنوان مقاله و پژوهش در حوزه های مختلف به جامعه علمی تقدیم کرده است. وی همچنین مترجم و نویسنده بوده و بیش از ۱۰ عنوان کتاب در حوزه های مختلف از وی چاپ و منتشر شده است. میثم شکری ساز با تکیه بر این کوله بار عظیم علم و دانش، پا به عرصه های مختلف تجاری و اقتصادی گذاشته و با استفاده از مهارت ها و توانایی های خود، پیشتاز این عرصه ها شده و موفقیت های بسیاری نیز به دست آورده است. انتخاب وی به عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات کشور در سال ۱۳۹۶ گواه این ادعا است.

رشد و پیشرفت در گرو جوانان

رشد و پیشرفت رابطه مستقیمی با علوم، فنون، مهارت ها و تفکرات جدید و نوین دارد. و تمامی این موارد تنها در جوانان یافته می شود. آن ها با استفاده از تفکرات جدید، انرژی و توانایی بالا، با ورود به عرصه های مختلف می توانند از این مهارت ها و توانایی ها استفاده کرده و چرخ های جامعه را به حرکت درآورند. نیروهای کارآمد و جوانی همچون دکتر میثم شکری ساز همواره در حال ظهور می باشند. اما ورود این نیروهای متخصص و توانا به عرصه های مختلف می تواند بسیاری از مشکلات این حوزه ها را رفع و رشد و پیشرفت را به آن ها باز گرداند.

میثم شکری ساز یک نمونه و مثال عالی از این نسل جوان است که توانسته با وجود مشکلات بسیار در راه جوانان، مسیر ناهموار و پر از مانع پیشرفت و موفقیت را پیموده و به درجات عالی دست یابد. عملکرد فوق العاده و موفقیت های این مدیر جوان و شایسته اثباتی است بر توانایی و تخصص بالای این نیروهای جوان در عرصه های مختلف مدیریتی و مهارت بسیار بالای آن ها در اداره امور مختلف جامعه. مسئولان کشور ما نیز می بایست فرصت های بیشتری در اختیار این نیروهای جوان قرار داده و از مهارت ها و توانایی های آن ها در امور مختلف استفاده کنند. پیشرفت و رشد عرصه های مختلف جامعه، وابسته به حضور فعال و گسترده جوانان بوده و بدون آن ها رشد و پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

Thanks! You've already liked this
No comments