آموزش رایگان کاردستی و نقاشی به بچه ها! ببینید

سرگرم کردن کودکان دغدغه همه والدین است! به گفته روانشناسان کودک، ساختن کاردستی و نقاشی با همراهی کودک، علاوه بر اینکه بچه های ما را سرگرم می کند، چیزهای جدیدی نیر به او آموزش می دهد و مهارت های فردی و اجتماعی او را توسعه می دهد. بسیاری از مادرها و پدرها ممکن است فکر کنند ساختن کاردستی برای کودک کاری دشوار است و آن ها از عهده آن بر نمی آیند اما این طور نیست، کشیدن نقاشی های کودکانی، ساختن کاردستی های ساده و حتی کاردستی با مواد دور ریختنی می تواند بسیار ساده، سرگرم کننده و ارزان باشد. اما لازم است راه و روش ان را بدانیم. سایت کافه کودک، مرجع آموزش کاردستی های ساده به کودکان، والدین، مربی های مهدکودک و معلم های پیش دبستانی و دبستان است. در این سایت تمام کاردستی های لازم و جذاب برای بچه ها در تمام گروه های سنی، از کودکان نوپا، خردسال، پیش دبستانی و دبستانی را آموزش می دهد. این آموزش ها به صورت ویدئویی و مرحله به مرحله هستند. به عنوان مثال شما یک کودک پیش دبستانی دارید و می خواهید به او حروف الفبا را آموزش دهید. وارد سایت کافه کودک می شوید، گروه سنی و موضوع مورد علاقه تان را وارد می کنید و سایت به شما کاردستی ها، نقاشی ها و بازی هایی را پیشنهاد می کند. سپس می توانید از بین آن ها انتخاب کرده و آموزش آن را به صورت ویدئویی و مرحله به مرحله ببینید. لازم به ذکر است کلیه آموزش های این سایت رایگان است و شما برای یادگیری کاردستی، نقاشی و بازی با کودک، هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید.

موضوعات آموزش داده شده در سایت کافه کودک شامل کاردستی های ساده، کاردستی با کاغذ و مقوا، کاردستی با مواد دور ریختنی مثل رول دستمال، بطری، شانه تخم مرغ و بسیاری چیزهای دیگر است. این سایت همچنین به شما نقاشی حروف الفبای فارسی و اعداد فارسی، نقاشی روی سنگ، نقاشی حیوانات و نقاشی های ساده و جذاب کودکانه را آموزش می دهد. در این سایت می توانید کاردستی های مناسبتی هم پیدا کنید، از جمله کاردستی هایی مربوط به روز مادر، روز پدر، شب یلدا، عید نوروز، مشاغل و موضوعات جالبی که حتی فکرش را هم نمی کنید بتوانند تبدیل به کاردستی شوند.

برای یادگیری کاردستی های کودکانه و نقاشی برای بچه ها به سایت کافه کودک بروید و با فرزند عزیزتان سرگرم شوید و در عین حال هر روز به او چیزهای جدیدی یاد بدهید.

این سایت برای کودکانی که به مهدکودک نمی روند هم بسیار مفید است و می تواند به توسعه مهارت های ان ها در سنین طلایی خردسالی کمک کند. در خلال کاردستی های این سایت، کودک مهارت هایی چون شناخت رنگ ها، شناخت الگوها، دست ورزی، شمارش اعداد، حروف الفبا را به کودک یاد داد و در علاوه بر همه این ها خلاقیت کودک را نیز زیادتر کرد.

Thanks! You've already liked this
No comments