با این کارها لذت بارداری را تجربه کنید

بارداری یک دوره متفاوت در دوران زندگی یک مادر به حساب می آید. این دوره در عین حال که با تنش ها و استرس های زیادی همراه است می تواند بسیار شیرین و هیجان انگیز هم باشد. از همان زمانی که نتیجه تست بارداری مثبت می شود تا زمانی که تصاویر اولیه جنین در سونوگرافی دیده می شود و سپس لگد زدن های موجود کوچکی که درون شکم شماست و تعیین جنسیت او و ده ها اتفاق جذاب دیگر که می تواند این دوره را برای هر مادری به متفاوت ترین دوران زندگی او تبدیل کند. در کنار همه جذابیت هایی که این دوره دارد حساسیت برخی از مادران باعث می شود تا دوران بارداری را به خوبی سپری نکنند. حال و روز این مادران در بارداری شبیه به حال و روز بیماری است که انگار با یک درد لاعلاج درگیر می باشد. همه این ها به خاطر عدم اطلاعات صحیح از دوران بارداری و کارهایی است که می تواند لذت بارداری را برای مادر افزایش دهد. ما می خواهیم در این مقاله به ذکر روش هایی بپردازیم که باعث می شوند بارداری شادتر و با لذت بالاتری را تجربه کنید.

برای مسافرت برنامه ریزی کنید

این برنامه برای سه ماهه دوم بارداری مناسب است. حقیقت ماجرا این است که سه ماهه اول بارداری خطر سقط بسیار بالاست و در سه ماهه سوم بارداری هم خطر زایمان زودرس وجود دارد اما امن ترین دوره بارداری همین سه ماهه دوم است که اغلب مادران نه از چاقی بسیار زیاد رنج می برند نه دچار ورم پا شده اند و نه دیگر خبری از حالت تهوع های سه ماهه اول است. بنابراین می توان آن را آرام ترین و بهترین دوره بارداری تلقی کرد.

از آنجا که سه ماهه اول بارداری مراقبت های زیادی به زن باردار تحمیل می کند تا جنین کاملا سفت شده و رشد کند و خطر سقط به طرز محسوسی کاهش پیدا کند قطعا روحیه مادر نیز قدری تنزل پیدا می کند. اضطراب های و استرس های این سه ماه می تواند زنان را با برخی از مشکلات روحی مواجه کند. اگر در سه ماهه دوم فرصت را غنیمت نشمارید و از این دوره طلایی استفاده نکنید قطعا روحیات نامطلوب زن را به سه ماهه سوم گره زده و این کار باعث می شود تا روحیه مادر برای یک دوره طولانی در شرایط نامطلوب قرار بگیرد. همه این ها افسردگی و مشکلات روحی دوران بارداری و حتی بعد از زایمان را رقم می زنند.

مسافرت در بارداری

بنابراین اگر در سه ماهه دوم بارداری هستید بهتر است یک برنامه مسافرتی را بچینید و آماده سفر شوید. قطار بهترین گزینه ممکن برای مسافرت رفتن یک زن باردار است اما ماشین شخصی هم گزینه مناسبی می باشد مشروط بر اینکه از مبدا تا مقصد، توقف های زیادی داشته باشید. اگر زیاد از حد داخل ماشین و به حالت نشسته بمانید ممکن است با ورم پا مواجه شوید. ورم پا یکی از دردناک ترین مسائلی است که در زندگی یک زن باردار رخ می دهد. اگر با نقاط گردشگری ایران و جهان آشنایی ندارید می توانید از طریق وب سایت بزن بریم سفر به دنبال یک منطقه عالی و ایده آل برای مسافرت  باشید. البته یک منطقه ایده آل از نظر شما ممکن است با نظر سایر کاربران متفاوت باشد. برخی از افراد رفتن به دامان طبیعت را می پسندند و برخی دیگر هم رفتن به شهرهای تاریخی یا مناطق لوکس و لاکچری را! در هر صورت وب سایت بزن بریم سفر به شما کمک می کند تا به بهترین مناطق توریستی ایران و جهان مسافرت کنید.

خرید سیسمونی نوزاد و یک دنیا هیجان

سه ماهه سوم بارداری یک دوره سخت و گاهی هم تنش زا می باشد. کوچکترین آسیبی ممکن است خطر زایمان زودرس و ناقص بودن کودک را به دنبال داشته باشد. البته نیازی نیست مدام استرس داشته باشید همین که مراقبت های اولیه را رعایت کنید کفایت می کند. در این دوره بهترین زمان ممکن برای خرید سیسمونی نوزاد فراهم می شود. سیسمونی نوزاد یک دنیا هیجان را برای مادر به دنبال خواهد داشت. این کار باعث می شود تا لذت مادر در دوران بارداری به شدت افزایش پیدا کند. برای خرید سیسمونی باید به استانداردهای مربوط به مراقبت و نگهداری از کودکان توجه کنید. بهتر است وسایل ضروری را تهیه کرده و در صورت تمکن مالی به خرید وسایل لوکس و لاکچری برای اتاق خواب کودک یا مسافرت و سایر وسیله های مورد نیاز بپردازید. قطعا قیمت ها در این وضعیت اقتصادی شما را شوکه می کند. با توجه به اینکه وسایل مورد نیاز کودک سریعا غیرقابل استفاده می شوند نیازی به خرید وسایل بسیار گران قیمت نخواهید داشت.

خرید سیسمونی را به صورت آنلاین انجام دهید

قطعا در سه ماهه سوم بارداری نمی توانید همانند روزهای عادی در خیابان های شلوغ دوام بیاورید. گذشته از اینکه شلوغ بودن خیابان ها هم تا حدی برای سلامت شما و کودک خطرناک است. همچنین شاید نتوانید آنگونه که باید بازار گردی کرده و از پله های مراکز تجاری بالا و پایین بروید. بنابراین به نظر می رسد بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که خرید سیسمونی به صورت آنلاین را انجام دهید. وب سایت دنیای مد (https://dmodshop.com/) یکی از بهترین مراکز فروش سیسمونی کودک است. در این جا می توانید ده ها وسیله مختلف و کاربردی برای مراقبت و نگهداری از کودک را ببینید و با قیمت مناسب تهیه کنید. وسایل و متریال های معرفی شده در وب سایت فروشگاهی دنیای مد از جمله برترین وسایل و متریال های موجود در ایران هستند و در عین حال از قیمت مناسبی در مقایسه با کیفیت کالا برخوردار می باشند.

طراحی و دکوراسیون داخلی را تغییر دهید

این کار را بهتر است در سه ماهه اول بارداری انجام دهید اما اگر در سه ماهه دوم یا سوم هستید باز هم دیر نخواهد بود. برای تغییر دکوراسیون کارها و برنامه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه خود یک یا تعدادی از آن ها را انتخاب کنید. در این خصوص یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم. اگر می خواهید یک تغییر رویایی و دل انگیز در خانه تان ایجاد نمایید شما را به خرید پوستر دیواری ترغیب می کنیم.

پوستر دیواری یکی از جدید ترین و مدرن ترین وسایل مربوط به صنعت دکوراسیون داخلی است و قادر می باشد تغییرات فوق العاده ای در محل زندگی شما ایجاد نماید. اگر هم می خواهید اتاق خواب کودکتان را از همان بدو تولد جدا کنید بهتر است حتما از یک پوستر دیواری کودک و کاغذ دیواری طرح کودک برای طراحی اتاق خواب او استفاده نمایید. قطعا نتیجه کار شما را شگفت زده می کند. کافی است این کارها را انجام دهید تا ببینید که چقدر در روحیه شما موثر بوده است و می تواند انرژی فوق العاده ای را در دوران بارداری برای شما به ارمغان بیاورد.

البته نمی توان منکر این واقعیت شد که امروزه هزینه تغییر دکوراسیون داخلی بسیار بیشتر از آن چیزی است که در ابتدا به نظر می رسد اما این هزینه ها بیشتر مشمول خرید و تعویض مبلمان، میزها، صندلی ها، وسایل تزیینی و دکوری است و خرید و نصب پوستر دیواری آن قدر هم که تصور می کنید هزینه بردار نیست بخصوص اینکه برای کاهش هزینه ها می توانید از متریال های ارزان تر هم استفاده کنید.

Thanks! You've already liked this
No comments