با این کارها کمر باریک و زیبا داشته باشید

داشتن کمر باریک و زیبا برای دختران و زنان یک آرزو و ایده آل خوب است که در بیشتر مواقع با ورزش کردن حاصل می شود. زیبایی و تمیزی کمر هم مهم است.

برس بدن

جهت تحریک کردن گردش خون و از بین بردن لکه­ ها،‌ هر روز از ران­ها تا باسن برس زدن را شروع کرده و سپس به سمت بالا و به طرف شانه­ ها بروید. برای این کار شما به یک برس دسته بلند نیاز دارید.

کمرهای لکه ­دار

یک نوار مخصوص -ساخته شده از فیبر طبیعی- تهیه کرده و به صورت روزانه از آن برای جلا دادن پوستتان استفاده کنید. این کار باعث تحریک گردش خون و لایه­ برداری بصورت همزمان می­ شود. برای تولید یک کف پاک کننده، از ژل یا ماده شستشوی بدن استفاده کرده و بعد از آن بدن را زیر دوش به خوبی بشوئید. همچنین میتوانید مقداری روغن مخصوص ضد باکتری را روی یک کاردک خاص بریزید و روی سطوح حساس بمالید.

استفاده از ماسک

برای استفاده از ماسک پاک کننده و روشن کننده در روی کمرتان به فرد دیگری نیاز دارید. بعد از اینکه ماسک روی کمرتان قرار گرفت، به مدت ۱۰ دقیقه روی شکمتان بخوابید و استراحت کنید.

استفاده از کرم­‌های آرایشی صورت برای کمر

اگر به اندازه کافی بودجه دارید، یک روش درمانی حرفه ­ای برای کمرتان در نظر بگیرید. یک بار در ماه بهترین حالت است. این کار می­تواند تمامی لکه­‌های کوچک روی پوست را پاک کرده و کمر شما را جوان سازد. این کار قبل از یک روز تعطیل در زیر نور آفتاب بسیار مناسب است.

بخار دادن

اگر امکان دارد برای پاکسازی منافذ و کاهش تراکم چرک در روی پوست، هفته­ ای یک بار به سونا بروید تا کمرتان را در باشگاه، مراکز بهداشتی و یا حمام­ ها بخار دهید.این کار بسیار آرامش­بخش است. قبل از رفتن به درون سونا، ماسک تمیزکننده را روی نقطه نقطه کمرتان بمالید. این کار باعث خروج آلودگی­ها و ناخالصی­ها میشود.

مرطوب کردن

اسپری­های بدن یک راه آسان برای مرطوب کردن کمر می­باشند. از فرمولاسیون­هایی استفاده کنید که از روغن­های گیاهی خالص تهیه شده­ اند. بعد از حمام کردن، آنها را روی پوست خشک بمالید از اسپری­ های «روغن خشک» خودداری کنید چراکه آنها حاوی روغن معدنی و عوامل گازی معلق در هوا می­‌باشند که می­توانند پوست را خشک سازند و به محیط زیست صدمه بزنند.

برنزه کردن

برای افرادی که دارای پوست رنگ پریده هستند، برنزه کردن کمر یکی از بهترین کارهاست. هرگز برای برنزه کردن کمر از پودر برنزه کردن استفاده نکنید.

تحرک بیشتر کمر

ما باید از بزرگ شدن سایز کمرمان جلوگیری کنیم. اینکار خیلی دشوار نیست. کارهای ساده­ ای مثل راه­ رفتن، دویدن، و یا از پله­ ها بالا و پایین رفتن بسیار مفیدند.

منبع: پارس ناز
Thanks! You've already liked this
No comments